Main menu

В Бахмуті росіяни просунулися по вулиці Леваневського, в місто тягнуть підкріплення

1679849938 3048 8767bЗаступниця міністра оборони Ганна Маляр повідомила, що в Бахмуті і на околицях зараз все складно всупереч тому, що нашим військам вдалося декілька днів просуватись.

Про це Ганна Маляр повідомила в своєму телеграм-каналі

«Росіяни не змінюють цілі. Підтягують до околиць Бахмута свої десантно-штурмові загони. Тривають важкі бої. Триває оборона Бахмута», — зазначила Ганна Маляр.

Портал Deep state повідомляє на Бахмутському відтинку станом на 14 травня ворог просунувся у місті по вулиці Леваневського. Разом з тим, росіяни втратили позиції 1 км пд-сх висоти 199.5, що біля Богданівки. 

Ситуація в урочищі Ступки поки точно невідома, але повідомляють що ворог покинув позиції там. Кліщіївка під контролем ворога.

Screenshot 674 7f3de

Карта бойових дій в Бахмуті. Фото: Deep state

«Ворогу досі вдається мати частковий успіх в Бахмуті. Незважаючи на проблеми на околицях, бойовики незаконного пвк "вагнер" продовжують бої в Бахмуті. В Кліщіївці було ліквідовано двох високопоставлених офіцерів рф та склад з бк», — повідомляє Deep state.

Що передувало?

Російські блогери стверджують, що ЗСУ наступали в напрямку Берхівки, Кліщіївки, Курдюмівки і зайняли нові невстановлені позиції поблизу цих населених пунктів, а також просунулися в бік Ягідного з боку Богданівки.

Речник Східної групи українських військ полковник Сергій Череватий підкреслив 14 травня, що головною метою України в Бахмуті є знищення російських місць зосередження та оточення міста, а не проведення лобових контратак. Череватий зазначив, що ЗСУ нещодавно просунулися на деяких ділянках до 300 м, а Маляр повідомила, що українські сили наступають у двох напрямках у передмісті Бахмута.

Фото: libkos

Бахмут живе тут! Підписуйтесь на наш телеграм, тут завжди оперативні новини про місто, найсвіжіші фото та відео

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм - підписуйтесь!