Main menu

Промова путіна: що сказав російський диктатор

175140 1 large 74a9921 лютого, президент рф володимир путін виступив із промовою, де традиційно звинуватив НАТО у розв’язанні війни й заявив, що «росія не воює з українським народом». Промова тривала близько двох годин.

Виступ путіна транслювали російські пропагандистські ЗМІ.

путін у  своєму виступі запропонував створити спеціальний фонд, завданням якого буде надання допомоги сім'ям загиблих солдатів рф. Нагадаємо, що росія закидувала й продовжує закидувати Донецький напрямок живою силою, не рахуючись з власними втратами. 

Крім того, російський диктатор вкотре заявив, що “Захід розгорнув проти росії економічний фронт, але начебто нічого не досяг”. Зазначимо, що через санкції росії змушена шукати зброю для свого війська обхідними шляхами, зокрема через Іран

путін вже вкотре звинуватив країни Заходу й Україну в «обмані», «колоніалізмі» та «неоліберальних тоталітарних цінностях», за його словами вторгнення в Україну військ рф було вимушеним. 

«Це вони почали війну, а ми використовуємо силу, щоб її зупинити», – заявив диктатор.

Очільник країни агресорки також додав, що “росію неможливо перемогти на полі бою”. путін згадав й за постачання зброї Україні, заявивши, що чим далекобійніші системи поставлятимуться, тим далі росія повинна буде «відсувати загрозу».

Інститут вивчення війни проаналізував виступ та заявив, що промова путіна, зокрема, повторювала кілька давніх російських інформаційних операцій щодо виправдання війни і не стала переломом у риторичній позиції росії щодо війни. 

путін міг використати цю подію, щоб сформулювати нові цілі та засоби їх досягнення, наприклад, оголосити ще одну офіційну хвилю часткової мобілізації, перевизначити "спеціальну військову операцію" як офіційну війну або вжити додаткових заходів для мобілізації російської оборонно-промислової бази більш конкретним способом. Натомість путін сказав дуже мало суті, – йдеться у звіті ISW.

Фото: росЗМІ

Читайте також: На окупованій території Донеччини людей змушують брати російські паспорти

Додавайтесь в наш Телеграм Бахмут живе тут, отримуйте інформацію про події в Бахмуті та бахмутян в евакуації.

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм - підписуйтесь!