Main menu

Зеленський і Залужний привітали нацгвардійців із професійним святом

зеленський ОП 474aa

Сьогодні, 26 березня, в Україні відзначають День Національної гвардії. З нагоди свята українських захисників привітав Президент України Володимир Зеленський.

У своєму зверненні він відзначив сталевий характер наших захисників.

«Національна гвардія України стала одним із ключових елементів загальної системи захисту нашої держави, який не дає ворогу здолати Україну.

Із перших хвилин 24 лютого та протягом років війни на Донбасі – нацгвардійці проявляють справжню українську силу, роблять усе, щоб наша держава вистояла.

Дякую вам за службу і сталевий характер!» - звернувся Володимир Зеленський до військових.

Головнокомандувач Збройних сил України Валерій Залужний також долучився до привітань. Він наголосив, що нацгвардійці щодня на полі бою здійснюють подвиги, проявляють неабияку стійкість та відвагу.

«Дорогі брати по зброї! Честь, мужність, закон - це ті поняття, що об‘єднують усіх нацгвардійців. 

За вами - не тільки правопорядок і безпека. Щодня на полі бою ви здійснюєте подвиги, демонструєте, що вірність присязі та українському народу - це не просто пусті слова. Проявляєте неабияку стійкість та відвагу. Ціною власного життя виборюєте свободу для кожного українця. Зі Збройними Силами України, з перших днів російської агресії, ви героїчно б’єтеся на найскладніших ділянках фронту. Плечем до плеча. Саме завдяки нашій єдності та відданості Батьківщині - ми непереможні. 

З Днем Національної гвардії! Слава Україні!» - звернувся до нацгвардійців Валерій Залужний. 

Фото: Володимир Зеленський

Читайте також: Обстановку на Бахмутському напрямку вдається стабілізувати, - Залужний

Додавайтесь в наш Телеграм Бахмут живе тут, отримуйте інформацію про події в Бахмуті та бахмутян в евакуації.

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм - підписуйтесь!