Main menu

В Офісі Президента спростували заяву пригожина про захоплення Бахмута

 Бахмутська міськрада dbf36

Вчора вночі засновник приватної військової компанії «вагнер» євген пригожин заявив, що бойовики нібито юридично захопили Бахмут. За його словами, українські сили зосереджуються у західних районах міста.

«2 квітня 2023 року, 23:00. Ми встановили російський прапор із написом «Владлену Татарському добра пам'ять» та прапор ПВК «вагнер» на міській адміністрації Бахмута. Юридично Бахмут узято. У західних районах зосереджений противник», — заявив євген пригожин.

Прес служба пригожина d08c4

Прес-служба пригожина опублікувала допис із заявою про взяття Бахмута. Фото: скріншот

Керівник Офісу Президента України Андрій Єрмак лаконічно спростував гучну заяву очільника ПВК «вагнер». Він закликав спокійно реагувати українців на фейки тих, хто вигадує перемогу, якої в реальності немає.

Пост Андрія Єрмака про Бахмут 96417

Допис Керівника Офісу Президента України Андрія Єрмака про ситуацію в Бахмуті. Фото: скріншот

Речник Східного угруповання військ ЗСУ Сергій Череватий у коментарі «Reuters» повідомив, що російські війська «дуже далеко» від захоплення Бахмута. Він додав, що бої точилися навколо будівлі міської адміністрації, поблизу якої найманці «вагнера» нібито встановили російський прапор. 

«Бахмут — український, і вони нічого не захопили і, м’яко кажучи, дуже далекі від цього», — підкреслив Сергій Череватий.

Аналітики «DeepState» повідомили, що встановили геолокацію з пропагандистського відео завдяки конфігурації вікон, кондиціонера та утеплення, які є у будівлі на південь від міськради. 

Геолокація d7d9d

Ватажок бойовиків пвк «вагнера» біля будівлі міськради Бахмута. Фото: «DeepState»

Експерти інформують, що будівля Бахмутської міськради знищена цілком. 

«На ворожих кадрах з дрону видно стан інших будівель в центрі міста. Про доцільність тримати центр, коли там все розбито - питань не повинно бути», — резюмували в «DeepState».

Бахмут з висоти 1 63df6

Будівля Бахмутської міськради знищена цілком. Фото: «DeepState»

Фото: Wikimapia

Читайте також: росіяни провалили зимовий наступ на Донбасі, — західні експерти

Додавайтесь в наш Телеграм Бахмут живе тут, отримуйте інформацію про події в Бахмуті та бахмутян в евакуації.

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм - підписуйтесь!