Main menu

Порівнювали з трупом та взагалі не дивилися виступ: як поплічники кремля відреагували на промову путіна

Screenshot 474 4c5d6Російські медійні особи засудили нездатність путіна використати свою промову для висунення нових цілей війни, окреслення нових заходів для підтримки війни або притягнення російської влади до відповідальності за численні військові невдачі.

Такі дані наводить Інститут вивчення війни.

Деякі джерела рф, які раніше були пов'язані з Кремлем, а також окупаційні чиновники були присутні на промові особисто і висловили позитивну або нейтральну підтримку путінській промові. 

Інші особи розкритикували промову путіна як шаблонну і таку, що не містить жодних значущих дій. Російський блогер Ігор Гіркін стверджував, що путін не сказав нічого значущого за 40 хвилин; промовчав про військові поразки росії, військові невдачі та економічний спад; і не притягнув до відповідальності російських чиновників.

Гіркін розчарувався, адже путін не використав звернення для офіційного визнання війни, оголошення наступних цілей або протидії західним санкціям. 

Пропагандистські джерела порівняли путіна з трупом і повторили багато тез Гіркіна щодо підзвітності та дій. Фінансист групи "Вагнер" пригожин заявив, що не дивився виступ путіна в прямому ефірі, оскільки був надто зайнятий роботою над забезпеченням військ "Вагнера" боєприпасами, необхідними для продовження ефективних бойових дій в Україні.

Фото: AFP

Читайте також: Промова путіна: що сказав російський диктатор

Додавайтесь в наш Телеграм Бахмут живе тут, отримуйте інформацію про події в Бахмуті та бахмутян в евакуації.

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм - підписуйтесь!