Main menu

Оборона Бахмута — це битва Президента Зеленського: глава Пентагону

20220615174931 1508 f9889Міністр оборони США Ллойд Остін заявив, що лише керівництво України вирішуватиме, перегрупуватися або ж залишатися і продовжувати захищати Бахмут. Глава Пентагону повідомив це журналістам після закінчення засідання Контактної групи з оборони України у форматі "Рамштайн".

Про це інформує “Інтерфакс-Україна”.

"Щодо значущості Бахмута, я б наголосив, що це битва президента Зеленського. І він ухвалюватиме рішення: що є важливим і що не є важливим для його збройних сил. Чи він має перегрупуватися, чи залишатися в Бахмуті. Якщо він віддасть наказ перегрупуватися будь-якої миті, це не означатиме, що війна програна. Це означатиме, що він має намір підтримувати перевагу. І це - ключове", - заявив Ллойд Остін. 

Глава Пентагону "аплодував завзятості українських солдатів, які зробили дивовижні речі в Бахмуті". На його думку, росіяни невдало продовжують штурмувати Бахмут близько семи місяців. Остін зауважив, що союзники та партнери з Контактної групи генерують бойові потужності, які нададуть можливості змінити динаміку на полі бою. 

"Коли це трапиться, щоб вони не мали намір робити в майбутньому, я думаю, що платформа озброєнь і навчання українських солдатів, підтримання обладнання в робочому стані, зроблять різницю на полі бою", - підсумував очільник Пентагону Ллойд Остін.

Раніше заступниця міністра оборони України Ганна Маляр повідомила, що на півночі Бахмута ЗСУ мають значні успіхи.

Фото: Reuters

Читайте також: Окупанти розширюють “оточення” Бахмута і хочуть відкрити шлях до Сіверська

Додавайтесь в наш Телеграм Бахмут живе тут, отримуйте інформацію про події в Бахмуті та бахмутян в евакуації.

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм - підписуйтесь!