Main menu

росіяни змінюють напрямок головного удару в Бахмуті

Танк ОП 9d01b

Минулої доби російські війська продовжили штурмові дії в Бахмуті та його околицях. Пропагандисти повідомили, що «вагнерівці» намагаються просунутися в напрямку важливої траси O0506.

Такі дані наводить Інститут вивчення війни.

Пов’язаний із кремлем блогер стверджував, що російські звичайні сили намагалися просунутися до Ступочок (приблизно 14 км на південний захід від Бахмута). За його словами, найманці «вагнера» продовжували атакувати українські сили з центральної, південної та північної частин Бахмута.

Пропагандисти заявляють, що війська ПВК «вагнер» змінюють напрямок головного удару на Бахмут. Ворожі джерела стверджують, що бойовики активізують зусилля для просування в напрямку траси O0506, яка проходить через Хромове до Бахмута. Відомий блогер повідомив, що «вагнерівці» атакували поблизу Хромового і змогли просунутися до невизначеної траси. Ймовірно, мова йде про дорогу O0506, яку українські сили використовують як наземну лінію зв’язку з Бахмутом.

Генеральний штаб ЗСУ заявив, що українські війська відбили 22 російські атаки на Бахмутському напрямку, зокрема у Бахмуті та в районі Хромового (2 км на північний захід). На відео з геолокацією, опублікованому 20 квітня, видно, як українські війська обстрілюють позиції росіян на північний захід від Хромового.

Bakhmut Battle Map Draft April 202023 3f14c

Актуальна карта боїв в районі Бахмута. Фото: Інститут вивчення війни

Читайте також: «вагнерівці» примусово вивезли дітей із Бахмута

Джерело, пов’язане з «вагнером», опублікувало відео, на якому нібито екіпажі найманців обстрілюють українські сили в центрі Бахмута із танків «Т-90». Інший російський блогер стверджував, що «вагнерівці» «впевнено» утримують позиції в районі адмінбудівлі Бахмута та центральної площі. Водночас, за його словами, українські сили утримують «відносно невелику» частину міської території.

Раніше росіяни заявили, що захопили 90% Бахмута.

Про загальну ситуацію на Бахмутському напрямку читайте в хроніці подій «Битва за Бахмут».

Фото: Генштаб

Бахмут живе тут! Підписуйтесь на наш телеграм, тут завжди оперативні новини про місто, найсвіжіші фото та відео

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм - підписуйтесь!