Main menu

Окупанти звітують про захоплення Парасковіївки

Screenshot 465 500dbРосійські війська продовжували наземні атаки навколо Бахмута і досягли певних тактичних успіхів у період з 19 по 20 лютого.

Про це повідомляє Інститут вивчення війни

Український Генштаб повідомив, що ЗСУ відбили російські атаки біля самого Бахмута, біля Васюківки, Дубово-Василівки, Берхівки, Виїмки та Федорівки та на захід від Бахмута біля Іванівського та Часів Яру.

На відео з геолокацією, опублікованому 19 лютого, видно, як російські війська знімають український прапор з будівлі в Парасковіївці, що підтверджує заяву фінансиста групи "Вагнер" євгена пригожина від 17 лютого про те, що "Вагнер" захопив цей населений пункт.

Міністерство оборони росії зробило заяву 20 лютого, що Парасковіївку зайняли "добровольці штурмових загонів", десантники та підрозділи Південного військового округу. Тим самим, у вищих колах Кремля продовжують принижувати “вагрерівців” та їхнього керівника пригожина.

Російські джерела повідомляють, що їхні війська просуваються вздовж окремих вулиць на сході та південному заході Бахмута і намагаються повернути втрачені позиції на лінії Часів Яр-Іванівське біля траси Т0504 Костянтинівка-Часів Яр-Бахмут після української контратаки в цьому районі.

Фото: росзмі

Читайте також: В Інституті вивчення війни вважають, що Україна не буде захищати Бахмут, за умови загрози оточення

Додавайтесь в наш Телеграм Бахмут живе тут, отримуйте інформацію про події в Бахмуті та бахмутян в евакуації.

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм - підписуйтесь!