Main menu

Пропагандисти заявили, що ЗСУ підірвали прохід до зброї в Парасковіївці

Соляна шахта Володарського 5afda

Один із відомих російських пропагандистів стверджує, що Збройні сили України підірвали вхід до шахти Володарського, яка знаходиться в Парасковіївці. Саме тут в ці дні березня, у 2014 році, проросійські сили блокували вхід до шахти, щоб не дати вивозити озброєння українським військовим. Навпроти шахти була розташована військова частина ЗСУ, а в колишніх вироблених коридорах, де колись добували сіль, зберігалося озброєння. Перед виходом з території селища в 2023 році ЗСУ потурбувались, щоб окупанти не дісталися складу.

Про це блогер повідомив у своєму Telegram-каналі.

Пропагандистські джерела стверджують, що на глибині 152 метрів від рівня моря розташовуються величезні арсенали. На них звозили та консервували стрілецьку зброю після Великої Вітчизняної війни.

Російський блогер заявляє, що загалом в копальні лишаються тисячі вагонів зі зброєю. Там зберігаються: «трилінійки» Мосіна, пістолети-кулемети ППШ-41 та ППС-43, німецькі пістолети-кулемети MP-38/40, американські Томсони зразка 1928 року, Маузери, Кольти, кулемети Дегтярьова та «Максим». Також пропагандист зазначає, що постійний температурний режим та рівень вологості у соляних шахтах – це ідеальні умови для зберігання стрілецької зброї. І ось нібито нещодавно ЗСУ підірвали прохід до арсеналів, які знаходяться у копальні.

Нагадаємо, навесні 2014 року під шахтою Володарського в Парасковіївці збиралися проросійськи налаштовані люди. Вони організували біля копальні пікет, не даючи вивозити зброю для потреб українських військовослужбовців. Після деокупації цієї території влітку 2014 року українська влада відновила контроль над складами.  

Ось так відбувався цей мітинг навесні 2014 року. На перемовини приїхав на той час начальник міського відділу міліції з Артемівська Сергій Братков, який після деокупації не повернувся в місто, та міський голова Артемівська-Бахмута Олексій Рева.

Відео: Єлизавета Гончарова

Фото: Wikimapia

Читайте також: Окупанти звітують про захоплення Парасковіївки

Додавайтесь в наш Телеграм Бахмут живе тут, отримуйте інформацію про події в Бахмуті та бахмутян в евакуації.

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм - підписуйтесь!