Main menu

пригожин скаржиться на високі втрати вагнерівців в Бахмуті

oxgcbq c4x3x50px50p c4x3x50px50p aed2d93784b4d83f44b450d5983f495d 45ed2євгеній пригожин публічно скаржиться на брак боєприпасів для його найманців ПВК Вагнер, зокрема це було помітно у його інтерв'ю російському воєнкору. Крім того, соратник президента росії обурюється втратами, які несе його приватне угрупування на війні проти України. 

Що означають такі заяви пригожина пояснив військово-політичний оглядач групи «Інформаційний спротив» Олександр Коваленко.

За словами оглядача зараз у пригожина в Бахмуті серйозні проблеми, тому що його ПВК використовувалося в якості «живого м'яса».

«Зараз така ситуація, що пригожин не може повноцінно компенсувати ті втрати, яких зазнає ПВК "Вагнер", а втрати дуже великі. При цьому, навіть якщо вони досягнуть якогось результату, він буде у регулярних військ, а не у самого пригожина. Якби нагорода буде за це. Однак я впевнений, що вони цього результату не досягнуть», – прокоментував Олександр Коваленко.

Він додав, що заяви пригожина про втрату війська та брак боєприпасів, можуть допомогти зняти з нього відповідальність, якщо під Бахмут не вдасться взяти. Крім того, Коваленко відзначив, що пригожин усвідомлює, що ті найманці ПВК, які брали участь у боях за Бахмут — зникають.

«Вона зникає і якось відновити Пригожин її вже не зможе. За деякими прогнозами та аналітиці, в нього може бути зараз в розпорядженні в Україні від 2 до 4 тисяч найманців саме біля Бахмуту. А це критично невелика кількість», – повідомив аналітик.

Що передувало? 

Конфлікт між Міноборони росії та фінансистом групи Вагнера пригожиним досяг апогею на тлі битви за Бахмут. шойгу та начальник російського Генштабу генерал герасимов скористалися можливістю навмисно витратити як елітні сили, так і сили «Вагнера» в Бахмуті, щоб послабити пригожина і підірвати його амбіції щодо більшого впливу в Кремлі.

Читайте також: Окупанти отримали нову дату захоплення Бахмута

пригожин зміг збільшити свої сили на 40 000 засуджених, ймовірно, з дозволу Кремля на вербування у в'язницях у 2022 році, але втратив цей дозвіл і доступ до цього резерву робочої сили на початку 2023 року. 

пригожин, навіть, погрожував вивести сили «Вагнера» з Бахмута і натякав, що російське МО використовувало "Вагнера" для кровопролитних битв, щоб зберегти звичайні російська війська.

Фото: росЗМІ

Бахмут живе тут! Підписуйтесь на наш телеграм, тут завжди оперативні новини про місто, найсвіжіші фото та відео

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм - підписуйтесь!