Main menu

Штурм Бахмута: росіяни просунулися поблизу траси до Хромового

Воїн 7daf8

Минулої доби, 2 травня, російські війська досягли незначних успіхів поблизу Бахмута, але не просунулися в межах самого міста. Окупанти намагаються перерізати лінії постачання до Бахмута.

Про це повідомляє Інститут вивчення війни (ISW).

Геолокаційні кадри, опубліковані 1 травня, показують, що російські війська досягли незначних успіхів на північний схід від траси O0506, поблизу Хромового (безпосередньо на захід від Бахмута).

Речник Східного угруповання військ ЗСУ Сергій Череватий повідомив, що в районі Бахмута відбулося 17 бойових зіткнень. За його словами, українські сили періодично атакують позиції росіян у Бахмуті, коли бачать можливість провести штурм, який не загрожував би їхнім військам. Полковник зазначив, що такі контратаки є частиною української мобільної оборони в Бахмуті.

Напередодні російські блогери стверджували, що окупаційні війська просунулися в західному і північно-західному Бахмуті. За їх повідомленнями, росіяни проводили штурми в північній, західній і південній частинах міста. 

Читайте також: США повідомили кількість військових, яких втратила росія під Бахмутом та в Україні

Відомий пропагандист стверджував, що російські війська також проводили штурми біля Богданівки (6 км на північний захід) та в напрямку Олександро-Шултиного (15 км на південний захід).

У Генштабі України повідомили, що російські війська вели безуспішні наступальні дії поблизу Іванівського (6 км на захід) та Предтечиного (14 км на південний захід).

Bakhmut Battle Map Draft May 22023 a057d

Актуальна карта боїв в районі Бахмута. Фото: Інститут вивчення війни

Про загальну ситуацію на Бахмутському напрямку читайте в хроніці подій «Битва за Бахмут».

Фото: Генштаб

Бахмут живе тут! Підписуйтесь на наш телеграм, тут завжди оперативні новини про місто, найсвіжіші фото та відео

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм - підписуйтесь!