Main menu

росіяни почали використовувати пологові будинки для лікування солдат рф

326362334 1832543713780726 8210056079933162082 n b695dПротивник продовжує вести наступальні дії на Лиманському та Бахмутському напрямках, зазнаючи великих втрат.

Про це повідомляє Генштаб

За минулу добу ЗСУ відбили атаки окупантів в районах населених пунктів: Ямполівка, Спірне, Красна Гора, Парасковіївка, Бахмут, Кліщіївка, Іванівське, Авдіївка, Водяне, Первомайське і Вугледар на Донеччині.

На Бахмутському напрямку вогневого впливу зазнали Верхньокам’янське, Спірне, Білогорівка, Веселе, Красна Гора, Парасковіївка, Бахмут, Іванівське, Кліщіївка, Озарянівка, Дружба, Іванопілля та Нью-Йорк Донецької області. На жаль, за 30 січня росіяни поранили 3 жителів Донеччини: у Костянтинівці, Кураховому та Бахмуті.

Росіяни зазнали великих втрат та почали використовувати додаткові цивільні медичні установи для розміщення поранених російських загарбників. 

У місті Луганськ, на території пологового будинку міської лікарні № 3 та пологового будинку обласної лікарні, окупанти розгорнули “польовий шпиталь”, де лікують російських військовослужбовців. 

Фото: Генштаб

Читайте також: Загарбники хочуть обрізати трасу на Бахмут біля Іванівського

Додавайтесь в наш Телеграм Бахмут живе тут, отримуйте інформацію про події в Бахмуті та бахмутян в евакуації.

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм - підписуйтесь!