Main menu

Боїться наступу ЗСУ в Бахмуті: пригожин просить допомоги у шойгу

пригожин шойгу 47d4a

Засновник ПВК «вагнер» євген пригожин заявив міністру оборони росії сергію шойгу, що готується широкомасштабний наступ ЗСУ в районі Бахмута. Ватажок бойовиків попросив МО рф про допомогу.

Про це йдеться в його листі шойгу від 20 березня, який опублікувала прес-служба пригожина.

«За наявною інформацією, наприкінці березня - на початку квітня, противник планує розпочати широкомасштабний наступ і завдати флангових розсікаючих ударів з метою відрізати підрозділи ПВК «вагнер» від основних сил ЗС рф», - написав євген пригожин.

Він попросив міністра оборони росії вжити всіх необхідних заходів для запобігання відсікання ПВК «вагнер» від основних сил зс рф, що призведе до негативних наслідків для сво.

Також пригожин додав, що в закритому додатку до листа містяться деталі «задуму противника і пропозиція щодо протидії». Окрім того, ватажок бойовиків похвалився, що нібито його підлеглі контролюють 70% Бахмута і продовжують наступ задля повного звільнення міста.

Раніше ми повідомляли, що через конфлікти пригожина з Міноборони рф «вагнерівці» несуть вдвічі більші втрати. Також пригожин розплачується своїми бойовиками за провалену обіцянку - захопити Бахмут.

Фото: росЗМІ

Читайте також: росіянам треба або взяти Бахмут, або померти під ним, – Світан

Додавайтесь в наш Телеграм Бахмут живе тут, отримуйте інформацію про події в Бахмуті та бахмутян в евакуації.

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм - підписуйтесь!