Main menu

Загарбники просунулися в районі Білої Гори та намагаються перекрити трасу Т0504

28a87c0da5b7b976660a08925c6bd18e eb67fОкупанти продовжили наступальні операції навколо Бахмута 2 березня, найманці ПВК Вагнер заявили про успіхи в Бахмуті та його околицях.

Такі дані наводить Інститут вивчення війни.

Генштаб повідомив, що ЗСУ відбили російські атаки поблизу Бахмута, Оріхово-Василівки, Дубово-Василівки, Хромового та Іванівського.  Відбита російська атака біля Хромового свідчить про те, що російські війська, ймовірно, просунулися на північний захід від Бахмута. 

Геолокаційні кадри, опубліковані 2 березня, вказують на те, що російські війська, ймовірно, закріпилися на південь від Дубово-Василівки. Російський блогер стверджує, що бійці групи Вагнера просунулися в напрямку Григорівки і Богданівки та провели наступальні операції поблизу Федорівки, Роздолівки і Веселого.

Відео з геолокацією, опубліковане 2 березня, вказує на те, що російські війська, ймовірно, просунулися в східній частині Бахмута. Російські блогери стверджують, що їхні продовжують наступальні операції на півдні Бахмута, рухаючись на північ від Опитного, у східній частині міста, та на півночі Бахмута, рухаючись на південь від Ягідного. Кадри з геолокацією, опубліковані 2 березня, вказують на те, що окупанти просунулися в районі Білої Гори і намагаються відрізати ділянку траси Т0504. 

Фото: росЗМІ

Читайте також: "Кільце для ЗСУ в Бахмуті": як російські медіа чинять психологічний тиск на військових?

Додавайтесь в наш Телеграм Бахмут живе тут, отримуйте інформацію про події в Бахмуті та бахмутян в евакуації.

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм - підписуйтесь!