Main menu

“Воює вінегрет”: оборонець Бахмута про бої за місто-фортецю

Screenshot 504 6c892Головний сержант роти 125 бригади ТрО «Макс» перебуває у самому центрі Бахмута. Військовий розповів, як зараз відбуваються бої за місто-фортецю.

Про це йдеться у сюжеті медіа “Вчасно”.

За словами військового ранок у Бахмуті починається з “Градів”, окупанти безперестанку обстрілюють місто, а безпечних місць сьогодні в Бахмуті немає.

Боєць каже, що «гради» у місті зазвичай прилітають з двох напрямків: перший це селище Опитне, а другий — це місце за посадками за річкою Бахмуткою, де розташовані ворожі війська, які постійно пробують сунути в місто. Прокоментував військовий й сили окупантів, які воюють проти ЗСУ:

«Тут зазвичай такий вінегрет воює. Є люди навчені, з досвідом. Вони воюють, як пише книжка тобі, заходять з дозором, рухаються „двійками“ або „четвірками“. Є люди, ми бачили, взагалі бігають без броніків. Ну і лягають так само. Тактика здебільшого це навала. Беруть кількістю, не беруть вмінням. До того, що тут відбувається х*р підготуєшся, але можна хоча б наблизитися до межі готовності. В нас менше сил, менше воїнів, менше стволів, тому треба використовувати те, що не може використовувати ворог — тобто маскування і мобільність».

За словами воїна сили ворога у Бахмуті переважають. Однак, завдяки українським медикам, навіть деякі постраждалі бійці ЗСУ, які отримали легкі поранення, мають змогу вертатися на поле бою.

Оборонці Бахмута кажуть, що головними ворогами на фронті є страх, лінь та дурість. Серед місцевих лишилися ті, кого невідомість за межами міста в новому житті лякає ще більше, аніж те, що відбувається тут зараз.

Військові зазначають, що зараз в місті зачасту відбуваються стрілкові бої, використовують автомати та гранатомети, а найефективнішими є міномети та піхота. У обох сторін є дефіцит артилерії.

Фото: Вчасно

Читайте також: Військовий експерт пояснив, як зменшити кількість загиблих захисників

Додавайтесь в наш Телеграм Бахмут живе тут, отримуйте інформацію про події в Бахмуті та бахмутян в евакуації.

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм - підписуйтесь!