Main menu

Окупанти вкотре змінили тактику в Бахмуті: зосереджуються не на лобових атаках

329146059 733344468143756 4111649204758589804 n 4aaa7Російські війська продовжили наземні атаки навколо Бахмута 9 лютого. Український Генштаб повідомив, що ЗСУ відбили російські атаки на сам Бахмут та сусідні громади, передає Інститут вивчення війни.

ЗСУ відбили атаки росіян біля Виїмки та Федорівки, на північ від Бахмута біля Красної Гори та Парасковіївки та на захід від Бахмута біля Іванівського та Часів Яру.

Російські джерела вказують на те, що їхні війська нещодавно змінили свою тактику в районі Бахмута і зосередилися не стільки на лобових атаках на невеликі населені пункти, а на перекритті українських наземних ліній зв'язку до Бахмута вздовж автошляхів Е40 Бахмут-Слов'янськ і Т0504 Костянтинівка-Часів Яр-Бахмут. 

Це спостереження узгоджується зі звітом Генштабу про російські атаки в напрямку Часів Яру та Іванівського — критично важливих населених пунктів уздовж траси Т0504. Інші російські мілблогери також стверджували, що сили групи Вагнера просуваються до Іванівського і атакують вздовж траси Е40 біля Оріхово-Василівки — це 10 км на північний захід від Бахмута і Дубово-Василівки. 

Нагадаємо, що раніше російські джерела стверджували, що сили групи Вагнера додатково атакують Красну Гору з трьох боків, і що українські війська близькі до того, щоб вийти з цього населеного пункту, однак підтверджень цьому немає.

Фото: Генштаб

Читайте також: Зеленський розповів, чому ЗСУ не відступають з Бахмута

Додавайтесь в наш Телеграм Бахмут живе тут, отримуйте інформацію про події в Бахмуті та бахмутян в евакуації.

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм - підписуйтесь!