Main menu

Окупанти мають новий термін захоплення Бахмута

Screenshot 249 53dc1Бахмут для російських окупантів став ціллю з перших місяців повномасштабного вторгнення. За цей час вони так й не змогли захопити місто, поклавши життя тисячі своїх солдатів. Однак командування рф називає для військ все нові й нові терміни.

Колишній начальник поліції Києва, а сьогодні військовий, який воює у Національній гвардії Андрій Крищенко в інтерв'ю "Цензор.НЕТ" повідомив, що окупанти отримали новий термін на взяття Бахмута.

«Росіяни намагаються зайти в Бахмут з різних боків. Їм перший термін на захоплення Бахмута давали до 9 травня, тепер - до 1 січня. Але я думаю, це їм не вдасться ні до 1 січня, ні до 1 лютого. Наскільки я розумію настрій бійців, спротив досить серйозний, вибудована оборона, завдаються ураження», — сказав Андрій Крищенко.

Він додав, що місто Бахмут є стратегічно важливим для росії, адже там перетин доріг, висоти за містом, які для них важливі.

Фото: Генштаб

Читайте також: ЗСУ вдалося витіснити російські війська з позицій, за які вони боролися «всю осінь»: зведення за 20 грудня

 

Додавайтесь в наш Телеграм Бахмут живе тут, отримуйте інформацію про події в Бахмуті та бахмутян в евакуації.

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм - підписуйтесь!