Main menu

У владних колах рф сперечаються через тактичні успіхи росіян в Соледарі

Screenshot 304 e9aedЗМІ та блогери, пов'язані з групою Вагнера та Збройними силами рф, роблять суперечливі спроби приписати собі тактичні успіхи росіян. За оцінками ISW, фінансист групи "Вагнера" євген пригожин продовжує використовувати повідомлення про успіхи групи "Вагнера" в Соледарі, щоб представити ПВК, як ефективну бойову силу, яка може досягти тактичних успіхів, які не під силу звичайним російським військам.

Такі дані наводить Інститут вивчення війни

Тим часом міністерство оборони рф та російські блогери, які симпатизують теперішньому військовому керівництву рф стверджують, що підрозділи ПДВ також беруть участь в операціях навколо Соледара.

Таким чином, вище командування рф може стверджувати, що воно несе певну відповідальність за перші за кілька місяців помітні тактичні успіхи в Україні. 

Міністерство оборони рф прагне захистити себе від подальшої критики за те, що його війська не здатні забезпечити відчутні успіхи на полі бою.  Крім того, в Міноборони рф хочуть запобігти подальшому посиленню впливу пригожина через можливість взяти на себе одноосібну відповідальність за потенційне захоплення росіянами Соледара.

Фото: Радіо Свобода

Читайте також: В колах російської верхівки продовжується розкол: гіркін заявив, що підтримує усунення путіна

Додавайтесь в наш Телеграм Бахмут живе тут, отримуйте інформацію про події в Бахмуті та бахмутян в евакуації.

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм - підписуйтесь!