Main menu

Окупанти мріють про крах лінії оборони ЗСУ, опираючись на свої успіхи в Соледарі

1673482243 3428 7c7fdЗагарбники ще не повністю захопили Соледар, незважаючи на нещодавнє просування російських військ. Крім того, навіть можливе захоплення Соледару навряд чи дозволить російським військам захопити Бахмут. 

Про це повідомляє Інститут вивчення війни

За оцінками ISW, російські війська ще не захопили Соледар, попри численні заяви пропагандистських джерел. Водночас російські заяви про просування їхніх військ у Соледарі продовжують викликати дискусії серед російських джерел щодо ймовірності захоплення загарбниками Бахмута.

Деякі російські джерела почали обговорювати неправдоподібний крах нинішньої української лінії фронту і відступ ЗСУ ще до Слов'янська та Краматорська. 

Проте, як пише Інститут вивчення війни, російська дискусія про неминуче захоплення Бахмута і крах українських оборонних ліній відірвана від поточної оперативної реальності в районі Бахмута. Окупанти все ще далекі від розриву українських наземних ліній зв'язку, необхідних для оточення Бахмута. 

Російські наступальні операції із захоплення Бахмута, ймовірно, досягли кульмінації через погіршення оперативних можливостей.

Фото: twitter.com/Maxar

Читайте також: За минулу добу ЗСУ відбили атаки окупантів поблизу Бахмута

Додавайтесь в наш Телеграм Бахмут живе тут, отримуйте інформацію про події в Бахмуті та бахмутян в евакуації.

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм - підписуйтесь!