Main menu

Окупанти звітують про захоплення Соледару та ймовірне оточення Бахмута

325205517 504312364921586 7867355790509210370 n 63b3eРосійські війська не захопили весь Соледар, попри фейкові заяви російських джерел про те, що місто впало і що Бахмут знаходиться під загрозою неминучого оточення.

Про це повідомляє Інститут вивчення війни 

Кілька російських джерел стверджували, що  вагнерівці просунулися на захід від Соледара 10 січня. Однак, фінансист групи Вагнера євген пригожин спростував ці заяви, зазначивши, що його найманці все ще ведуть боротьбу проти українських військ. 

Станом на 10 січня ISW спостерігав лише візуальне підтвердження присутності сил групи Вагнера в центрі Соледара. Реальність поблочного контролю місцевості в Соледарі російськими загарбниками — затьмарюється динамічним характером міських боїв. Російські війська в основному намагаються досягти значних тактичних переваг в районі Соледара протягом декількох місяців. 

Як пише Інститут вивчення війни, навіть якщо прийняти за чисту монету найщедріші російські заяви, захоплення Соледара не означатиме негайного оточення Бахмута. 

Контроль над Соледаром не обов'язково дозволить російським військам встановити контроль над критично важливими українськими наземними лініями зв'язку до Бахмута.

Ці твердження наводить і розвідка Британії:

“Незважаючи на посилення тиску на Бахмут, Росія навряд чи оточить місто найближчим часом, оскільки українські сили утримують стабільні оборонні рубежі в глибині і контролюють шляхи постачання”

Фото: Генштаб

Читайте також: Таємний Санта для військових: як підтримати захисників Бахмута

Додавайтесь в наш Телеграм Бахмут живе тут, отримуйте інформацію про події в Бахмуті та бахмутян в евакуації.

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм - підписуйтесь!