Main menu

пригожин використовує навіть малі просування вагнерівців на Бахмутському напрямку, як доказ ефективності ПВК

QGVQZSIEF5ICBP4KULZVOXLJDE a67dfФінансист групи "Вагнера" євген пригожин продовжує використовувати повідомлення про успіхи групи ПВК в Соледарі для зміцнення репутації групи "Вагнера" як ефективної бойової сили. 

Про це повідомляє Інститут вивчення війни

Сили групи "Вагнера" заявили про захоплення території в межах Соледара за останні кілька днів. Чимало джерел рф обговорювали ці успіхи як свідчення того, що вагнерівці можуть незабаром оточити Бахмут.

Бойові кадри, широко розповсюджені в соціальних мережах 9 січня, показують, що бійці групи "Вагнера" беруть участь у запеклому бою зі стрілецької зброї біля будівлі міської адміністрації в центрі Соледара.

Кілька російських блогерів 8 та 9 січня зазначили, що сили "групи Вагнера" несуть відповідальність за поквартальне просування в Соледарі та інших важливих населених пунктах на північний схід від Бахмута, а також в межах Бахмута. 

9 січня пригожин підкреслив, що "виключно" підрозділи "групи Вагнера" займають позиції в Соледарі, і зазначив, що зараз бойовики "Вагнера" ведуть "запеклі бої за будівлю міської адміністрації". Як повідомляв раніше ISW, пригожин продовжить використовувати як підтверджені, так і сфабриковані успіхи "групи Вагнера" в Соледарі та Бахмуті для просування своєї ПВК, як єдиного російського угруповання в Україні, здатного досягти відчутних успіхів.

Фото: AP

Читайте також: Покарання не за горами: чи наблизить 2023 рік покарання для російських воєнних злочинців?

Додавайтесь в наш Телеграм Бахмут живе тут, отримуйте інформацію про події в Бахмуті та бахмутян в евакуації.

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм - підписуйтесь!