Main menu

В Інституті вивчення війни прокоментували заяви окупантів про оточення Бахмута

324667655 857675218681172 1682588963540612926 n 7b9c3Нещодавні успіхи російських військ у Соледарі не свідчать про неминуче оточення Бахмута. Навіть за найщедрішої інтерпретації російських наративів, які стверджують, що окупанти ведуть бої на околицях Роздолівки (близько 6 км на північний захід від Соледара), російські війська все ще далекі від оперативного оточення Бахмута на відстані удару.

Про це повідомляє Інститут вивчення війни

Для того, щоб ефективно перерізати українські наземні лінії зв'язку в Бахмуті, російським військам необхідно встановити контроль над трасою Т0513 Сіверськ-Бахмут — це 7 км на захід від найвіддаленішої точки підтвердженого російського просування в районі Соледара.

Окрім того, росіяни мають вийти щонайменше на трасу Е40 Слов'янськ-Бахмут — це 13 км від найвіддаленішої точки підтвердженого російського просування в районі Соледара.

Враховуючи, що останнім часом темпи просування на цій ділянці складають максимум кілька сотень метрів на день, дуже малоймовірно, що російським силам вдасться скоординувати механізоване просування до цих опорних пунктів і перейти до оточення Бахмута.

Українські сили в Бахмуті все одно матимуть в своєму розпорядженні опорні пункти, навіть якщо росіяни перекриють трасу Е40, що робить химерною саму дискусію про оточення в цій точці.

Фото: Генштаб

Читайте також: пригожин придумав нову причину, чому йому важливо захопити Бахмут

Додавайтесь в наш Телеграм Бахмут живе тут, отримуйте інформацію про події в Бахмуті та бахмутян в евакуації.

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм - підписуйтесь!