Main menu

Військовий експерт розповів, чому вагнерівці використовують тактику малих груп в Бахмуті

 zhdanov glavred info 650x410 b7e67Військовий експерт Олег Жданов повідомив, що тепер росіяни штурмують українські позиції малими групами від 10 до 30 осіб. Цьому, на його думку, є просте пояснення.

Про це повідомляє ТСН

За словами Жданова, атакувати більшими силами “вагнерівцям” не дозволяють насамперед умови оборони, яка з боку ЗСУ в основному позиційна. 

«Нема можливості гнати в наступ батальйонно-тактичні групи. Влітку вони ще ходили з бронетехнікою, артилерією, штурмували позиції. Сьогодні там ніде розвернути батальйон. Тому пускають малі групи, сподіваючись, що вони менш вразливі і у них буде більший успіх», — зауважив експерт.

Також, каже Жданов, причиною використання малих груп ворогом — є відсутність кваліфікованих кадрів, тобто командирів, які могли б повести у бій учорашніх в’язнів, якими через відсутність у них вишколу, складно керувати.

На думку експерта, саме відсутність кадрів та неможливість фізично та технічно розвернути  масштабний наступ став причиною застосування малих груп під час штурму позицій під Бахмутом.

Фото: glavred.info

Читайте також: Російські війська змінили тактику в районі Соледар-Бахмут

Додавайтесь в наш Телеграм Бахмут живе тут, отримуйте інформацію про події в Бахмуті та бахмутян в евакуації.

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм - підписуйтесь!