Main menu

Російські війська змінили тактику в районі Соледар-Бахмут

62fa2386ad590309027222 10428Речник Східної групи українських військ полковник Сергій Череватий заявив 4 січня, що за минулу добу ЗСУ 22 рази вступили в бій з війська рф. За це час російські війська здійснили понад 238 завдали ударів з танків та артилерії.

Про це повідомляє Інститут вивчення війни

4 січня українська прикордонна служба поширила відеозапис, на якому видно, як українські журналісти в'їжджають до Соледару, не побоюючись російського вогню. 

Своєю чергою,  українські бійці на відео під Соледаром заявили, що російські сили змінили тактику і тепер кидають піхоту в бій без підготовчого артилерійського вогню. ЗСУ розстрілюють російські піхотні групи чисельністю 15 осіб з відстані 20 метрів.

Ця очевидна зміна тактики свідчить про те, що російські сили в районі Соледар-Бахмут, можливо, активізують спроби закріпитися на тактичному рівні, але навряд чи зможуть утримати оперативно важливу територію. Кульмінація наступу не означає, що вся тактична активність припиниться, і така активність може навіть посилитися, але навряд чи призведе до значущих результатів. 

Продовження російських тактичних операцій і заявлені здобутки навколо Соледара не виключають ймовірної кульмінації наступу, що триває.

Фото: Сергій Череватий, Дніпропетровська ОДА

Читайте також: Залужний розповів про ситуацію в Бахмуті

Додавайтесь в наш Телеграм Бахмут живе тут, отримуйте інформацію про події в Бахмуті та бахмутян в евакуації.

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм - підписуйтесь!