Командування рф кинуло майже всю ПВК “Вагнер” на Бахмут, проте частина найманців ще в Африці

Семаковська Тетяна 10:41, 30 Грудня 2022

6d663ad15a013ec6 7efe8Стиль цих «елітних» бойовиків залишається незмінним, незалежно від регіону. Це терор проти мирного населення та слабкість в бою проти реального противника.

Про це повідомляє портал Defense Express.

Як повідомляє видання, стиль цих «елітних» бойовиків залишається незмінним, незалежно від регіону. Це терор проти мирного населення та слабкість в бою проти реального противника

Наразі, саме Бахмут на Донеччині став основним центром, де загарбники ведуть активні наступальні дії. Цей остаточний фінал боїв за це місто визначатиме зокрема долю окупаційного угрупування військ армії РФ та формат, в якому Кремль вестиме далі війну проти України.

Defense Express пише, що окрему увагу на Бахмутському напрямку привертає широта застосування підрозділів ПВК “Вагнер”, чисельність яких за останні декілька місяців зросла від приблизно 6 тисяч “багнетів” до діапазону в 30-40 тисяч “багнетів”. 

Раніше, легкоозброєна “елітна” піхота перетворилась на важко озброєнні формування із власною ППО, артилерією та навіть армійською авіацією.

Попри те, москва не згорнула всі свої операції на Африканському континенті. Значне угрупування бойовиків ПВК “Вагнер” чисельністю близько 800-1000 “багнетів” продовжує війну в Малі, хоча із забезпеченням у них почались суттєві проблеми.

Портал CTC Sentinel наголошує, що росіянам важливо зберігати свою сферу впливу в Африці, зокрема в рамках “великої стратегії” росіян у війні проти України – доступ до ресурсів, або ж завоювання симпатій країн “третього світу” тощо. 

Фото: ілюстративне, Defense Express.

Читайте також: Вагнерівці під Бахмутом отримали партію іноземної зброї

Додавайтесь в наш Телеграм Бахмут живе тут, отримуйте інформацію про події в Бахмуті та бахмутян в евакуації.

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм – підписуйтесь!

Битва за Бахмут: хроніка подій (оновлюється щодня) доба 533 (2)

507 доба російського вторгнення. 15 липня 2023 Минулої доби Сили оборони України відбили 32 ворожі атаки та ліквідували 590 росіян. Українська армія продовжує контратаки під […]

БАХМУТ 13 8a619

Битва за Бахмут: хроніка подій за зиму та весну 2022-2023 роки

Бахмут вже вісім місяців тримає оборону. Українські військові захищають місто від російських окупантів. Про ситуацію в місті та на фронті щодня збираємо загальне зведення в […]

Screenshot 304 e9aed

У владних колах рф сперечаються через тактичні успіхи росіян в Соледарі

ЗМІ та блогери, пов’язані з групою Вагнера та Збройними силами рф, роблять суперечливі спроби приписати собі тактичні успіхи росіян. За оцінками ISW, фінансист групи “Вагнера” […]

photo 2023 01 11 13 21 37 39436

У Соледарі, де йдуть пекельні бої, залишилося близько 15 дітей — Кириленко

У Соледарі досі залишаються понад 500 цивільних, серед цього числа є 15 дітей. Зараз евакуація з міста неможлива.

1673482243 3428 7c7fd

Окупанти мріють про крах лінії оборони ЗСУ, опираючись на свої успіхи в Соледарі

Загарбники ще не повністю захопили Соледар, незважаючи на нещодавнє просування російських військ. Крім того, навіть можливе захоплення Соледару навряд чи дозволить російським військам захопити Бахмут.