Main menu

В колах російської верхівки продовжується розкол: гіркін заявив, що підтримує усунення путіна

630 360 1592318222 218 d4803Ігор Гіркін, колишній командир російських бойовиків на Донбасі натякнув, що підтримає усунення президента росії володимира путіна з посади. Така заява стала його найбільшою прямою критикою путіна на сьогоднішній день. 

Про це повідомляє Інститут вивчення війни

гіркін розкритикував путіна за те, що він призначає і відмовляється звільняти російських воєначальників, які контролюють часті і катастрофічні військові невдачі, маючи на увазі призначення Лапіна.

Своєю чергою, російські блогери історично критикували власних воєначальників і чиновників МО, підтримуючи путіна як ефективного лідера воєнного часу, про що раніше повідомляв ISW.

гіркін критикував і невійськових призначенців путіна, зокрема й радників, чиї рішення негативно вплинули на військові успіхи і зусилля рф в Україні. Екскомандир російських незаконних угруповань на Донбасі обмежив свою критику неявною лояльністю до росії, пом'якшивши свій заклик до путіна піти з посади. 

Він заявив, що проти зміни президентського керівництва під час війни, оскільки це призведе до військової та цивільної "катастрофи". гіркін сподівається, що його критика спричинить зміни, навіть якщо вони матимуть "суїцидальні" наслідки. ISW вважає, що після майже роки невдалої війни в України, навіть російські пропагандисти почнуть обмежувати цензуру стосовно військового керівництва рф.

Фото: Укрінформ

Читайте також: Окупанти звітують про захоплення Соледару та ймовірне оточення Бахмута

Додавайтесь в наш Телеграм Бахмут живе тут, отримуйте інформацію про події в Бахмуті та бахмутян в евакуації.

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм - підписуйтесь!