Main menu

пригожин придумав нову причину, чому йому важливо захопити Бахмут

Screenshot 329 8c8ecФінансист ПВК "Вагнер" євген пригожин, можливо, намагається фінансово експлуатувати українські природні ресурси навколо Бахмута і використовує війну в Україні для того, щоб зв'язати свої військові сили з російськими регіональними чиновниками. Окрім того, пригожин вважає, що в шахтах поблизу Бахмута він зможе знайти склади радянської зброї.

Такі дані наводить Інститут вивчення війни

Неназваний чиновник Білого дому заявив 5 січня, що Сполучені Штати вважають, що Пригожин прагне видобувати сіль і гіпс з шахт в районі Бахмута для отримання фінансової вигоди. 

7 січня Пригожин спробував виправдати важливість шахт навколо Бахмута і Соледара, які російські війська намагалися захопити в українських захисників, заявивши, що ці шахти мають "унікальні та історичні оборонні споруди", які діють як "мережа підземних міст". 

пригожин додав, що в цих шахтах може перебувати особовий склад і військова техніка на глибині від 80 до 100 метрів, і стверджував, що в цих шахтах зберігається зброя часів Першої світової війни. 

Заяви пригожина, ймовірно, є спробою пояснити повільні темпи просування Вагнера навколо Бахмута. Також вони можуть частково пояснити його багатомісячну і дорого вартісну рішучість встановити контроль над цією територією. 

Неназваний колишній російський офіцер розкритикував пригожина та російське командування, заявивши, що всі знали про існування цих мін при розробці плану наступу, і відкинув твердження про наявність історичної зброї в цьому районі.

Джерело в рф також зазначило, що навіть якщо російські війська та війська Вагнера захоплять Соледар — то пригожин та російські військові стратегічно програють через те, що кинуть свої найкращі сили на виснажливу битву. 

Фото: AP

Читайте також: “Кухар путіна” публічно проводить помилування вагнерівців, щоб посилити свій політичний вплив

Додавайтесь в наш Телеграм Бахмут живе тут, отримуйте інформацію про події в Бахмуті та бахмутян в евакуації.

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм - підписуйтесь!