Main menu

Окупанти заявляють про обмежені успіхи, щоб відвернути увагу від повільного наступу на Бахмутському напрямку

323770817 680169560275443 6049758589746261113 n b6a64ЗСУ провели успішну контратаку в Бахмуті, в той час, як російські війська продовжували наступальні операції навколо міста 4 і 5 січня. Нагадаємо, що державна прикордонна служба України повідомила 4 січня, що українські солдати провели тактичну контратаку в Бахмуті і просунулися на 300 метрів у невстановленому районі, змусивши російські війська відступити з певних невстановлених позицій.

Такі дані наводить Інститут вивчення війни

Російські джерела спростували це повідомлення і заявили, що їхні  війська просунулися на північний схід і південь від Бахмута і досягли успіху в межах самого Бахмута.

Геолокаційні кадри, опубліковані в період з 4 по 5 січня, вказують на те, що російські війська здійснили незначне просування на південь від Бахмута в районі Опитного та Курдюмівки. 

Російські блогери стверджують, що сили групи Вагнера розширили свій контроль над окремими міськими районами на східній околиці Бахмута. Своєю чергою, колишній командир бойовиків на Донбасі у 2014 році Ігор Гіркін зазначив, що ця ділянка фронту є "взаємною м'ясорубкою на виснаження" для українських та російських військ.

Джерела в рф також заявили про нещодавні успіхи російських військ у Запорізькій області, які, ймовірно, відволікають увагу від повільного наступу російських військ навколо Бахмута, що може наближатися до кульмінації.

Фото: Генштаб

Читайте також: Павло Кириленко розповів про стан Бахмута

Додавайтесь в наш Телеграм Бахмут живе тут, отримуйте інформацію про події в Бахмуті та бахмутян в евакуації.

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм - підписуйтесь!