Main menu

Командування рф кинуло майже всю ПВК "Вагнер" на Бахмут, проте частина найманців ще в Африці

6d663ad15a013ec6 7efe8Стиль цих «елітних» бойовиків залишається незмінним, незалежно від регіону. Це терор проти мирного населення та слабкість в бою проти реального противника.

Про це повідомляє портал Defense Express.

Як повідомляє видання, стиль цих «елітних» бойовиків залишається незмінним, незалежно від регіону. Це терор проти мирного населення та слабкість в бою проти реального противника

Наразі, саме Бахмут на Донеччині став основним центром, де загарбники ведуть активні наступальні дії. Цей остаточний фінал боїв за це місто визначатиме зокрема долю окупаційного угрупування військ армії РФ та формат, в якому Кремль вестиме далі війну проти України.

Defense Express пише, що окрему увагу на Бахмутському напрямку привертає широта застосування підрозділів ПВК "Вагнер", чисельність яких за останні декілька місяців зросла від приблизно 6 тисяч "багнетів" до діапазону в 30-40 тисяч "багнетів". 

Раніше, легкоозброєна "елітна" піхота перетворилась на важко озброєнні формування із власною ППО, артилерією та навіть армійською авіацією.

Попри те, москва не згорнула всі свої операції на Африканському континенті. Значне угрупування бойовиків ПВК "Вагнер" чисельністю близько 800-1000 "багнетів" продовжує війну в Малі, хоча із забезпеченням у них почались суттєві проблеми.

Портал CTC Sentinel наголошує, що росіянам важливо зберігати свою сферу впливу в Африці, зокрема в рамках "великої стратегії" росіян у війні проти України – доступ до ресурсів, або ж завоювання симпатій країн "третього світу" тощо. 

Фото: ілюстративне, Defense Express.

Читайте також: Вагнерівці під Бахмутом отримали партію іноземної зброї

Додавайтесь в наш Телеграм Бахмут живе тут, отримуйте інформацію про події в Бахмуті та бахмутян в евакуації.

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм - підписуйтесь!