Відновлення та відбудова Бахмута вже стали наріжною темою для місцевих, які хочуть повернутися у місто після деокупації. Стало відомо, що військова адміністрація та представники міської влади беруть проводять перемовини з потенційними інвесторами, закордонними партнерами, та підприємцями щодо питань відбудови міста і надання фінансової та іншої допомоги для відновлення інфраструктури, житлового сектору, інше.
Про це Бахмутська міськрада повідомила у відповідь на запит Бахмут IN. UA.
Відбудова Бахмута
Бахмутська військова адміністрація повідомила, що почала перемовини з потенційними інвесторами, закордонними партнерами та підприємцями, які зацікавлені у відбудові міста.
Також у мерії підтримують спілкування з Салдуським краєм та містом Салдус (Латвія), які є побратимами Бахмуту, паралельно відбувається й налагодження співпраці з європейськими країнами.
14-15 листопада 2023 року делегація представників Бахмутської міської військової адміністрації та міської ради поїде у Варшаву аби взяти участь у другій Міжнародній виставці та конференції REBUILD UKRAINE POWERED BY ENERGY.
У міськраді пояснюють, що захід буде присвячений обговоренню проєктів відновлення, матеріалів, технологій, обладнання та інвестицій, які будуть потрібні для відбудови економіки України, з акцентом на інфраструктуру, промисловість, енергетику та житло.
Нагадаємо, що раніше Бахмут та Маріуполь у Львові представили виставку «Лабіринти незламних міст». На виставкових матеріалах представлені будівлі та визначні пам’ятки, які були створені ще у дореволюційний період, це понад 100 років тому.
Читайте також
- Бахмутська міськрада анонсувала першочерговий план відновлення міста
- Шуляк назвала населені пункти, які Україна може не відбудувати
- Урбаністичний форум назвав ключові принципи для відновлення України
Бахмут живе тут – підписуйтесь на наш Телеграм та Інстаграм!