Main menu

Ремонт вікон в Бахмуті: куди звертатись?

Screenshot 148 5cb30В Бахмуті працюють люди, які готові зашпорювати вікна, що постраждали через російські обстріли. Куди звертатись та в яких районах працюють фахівці  читайте в нашому матеріалі.

Багато квартир та будинків в Бахмуті через постійні обстріли пошкоджені, або залишились без вікон. Люди не в змозі ремонтувати їх самостійно, через відсутність необхідних матеріалів та небезпеку, а деякі мешканці, які виїхали з міста, дізнались про пошкодження вже від сусідів. 

Саме через ці проблеми, в місті працюють фахівці, які готові допомогти зберегти оселі бахмутян. У вайбері з’явилась група «Бахмут/Часов Яр заделка окон», в якій автор повідомляє, що вони за найменшу ціну в місті зашпарують Ваші вікна ОСБ-плитою та задують піною всі щілини.

«Ми працюємо в Бахмуті, окрім Забахмутки,  М’ясокомбінату, району Дамби та Опитного. В цих районах, нажаль, неможливо працювати через постійні обстріли. Також працюємо в Часів Яру та селищі Канал», — розповідає працівник організації.  

Матеріали беруть в будівельних магазинах, незалежно від того в якому населеному пункті треба працювати. Автор повідомляє, що в Бахмуті та Часів Яру з цим проблем немає.

313092029 524739682667903 4862159027369120685 n 3cde2

 

 

Роботи майстрів. Фото: надані героєм

Також, є свої запаси, а навіть якщо чогось немає в наявності, це питання одного-двох днів. 

«На кожному відео, яке ми знімаємо завжди чутні вибухи, ми вже звикли до них та продовжуємо працювати. Ціни за роботу робимо найнижчі ніж у інших. Головне, щоб і ми могли жити, й у людей була можливість зробити ремонт вікон, щоб люди могли повернутись додому, незалежно від того де вони знаходяться». 

Роботи проводяться навіть на високих поверхах. Працівники або спускаються на мотузці, або заходять у квартиру зсередини й ремонтують так, все залежить від того, де господарі квартири. 

Також, до послуг які надає організація входять: 

— Можливість зливання води з Ваших батарей централізованого опалення;

— Фотофіксація та відеофіксація стану вікон та вхідних дверей Вашого житла, а також стану багатоповерхових будинків загалом.

Кошти за виконану роботу працівники беруть тільки після фотозвіту, без передплати. З усіх питань можна писати у Viber-групу за посиланням.

Фото: особистий архів героя

Читайте також: Як Дейв Янг з Британії допомагає евакуюватися українцям з гарячих точок

Додавайтесь в наш Телеграм Бахмут живе тут, отримуйте інформацію про події в Бахмуті та бахмутян в евакуації.

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм - підписуйтесь!