Main menu

Американський генерал повідомив про кількість бойовиків «вагнера», які штурмують Бахмут

AP Photo. Evan Vucci 303d9

Майже шість тисяч професійних найманців російської ПВК «вагнер» беруть участь у боях за Бахмут Донецької області. 

Про це повідомив голова Об'єднаного комітету начальників штабів США, генерал Марк Міллі під час виступу, який транслював канал «CNN», пише «Фокус».

Американський воєначальник додав, що їх підтримують ще 20-30 тисяч завербованих рекрутів, серед яких багато ув'язнених із російських в'язниць.

За оцінками Марка Міллі, «вагнерівці» зазнають величезних втрат у районі Бахмута. 

«Українська армія організувала дуже ефективну оборону міста та його штурм дорого коштує загарбникам. Українці приносять цим хлопцям багато смертей та руйнувань. За останні 20 днів росіяни нітрохи не просунулися ні в Бахмуті, ні навколо нього. Для ЗС рф це місце перетворилося на бійню», — зазначив генерал.

Водночас, голова комітету начальників штабів наголосив на небезпеці ПВК «вагнер» через її діяльність в інших країнах, зокрема, в Африці. Більшість найманців — це колишні солдати російської армії.

«Це небезпечне групування, вони досить великі та потужні. Можливо, вони представлені десь у Європі та на Близькому Сході. Кілька років тому в Сирії батальйон «вагнерівців» атакував наші позиції, але був знищений», — підсумував Марк Міллі.

Раніше командувач Сухопутних військ ЗСУ, генерал-полковник Олександр Сирський повідомив, що головне завдання ЗСУ в Бахмуті – виснажити противника та нанести йому тяжких втрат.

Про загальну ситуацію на Бахмутському напрямку читайте в хроніці подій «Битва за Бахмут».

Фото: AP Photo/Evan Vucci

Читайте також: Експерт пояснив, чому росіяни почали застосовувати десант у Бахмуті

Додавайтесь в наш Телеграм Бахмут живе тут, отримуйте інформацію про події в Бахмуті та бахмутян в евакуації.

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм - підписуйтесь!