У Києві розпочав свою роботу Координаційний хаб підтримки бахмутян #ЯПОВЕРНУСЬ_БАХМУТ.
У вівторок та середу, з 10:00 до 14:00 у Центрі працюють адміністратори які надають консультації телефоном і особисто, про це нашій редакції розказала керівник хабу #Яповернусь_БАХМУТ Людмила Бондарєва.
«Кожен бахмутянин може особисто відвідати наш центр, або подзвонити адміністраторам, та отримати консультацію з усіх питань які стосуються ВПО або гуманітарної допомоги. Ми залюбки надаємо всю необхідну інформацію, або координуємо, куди треба звертатися», — пояснила Людмила Бондарєва.
Ви можете зателефонувати за номером +380666185217, або прийти за адресою вулиця Маршала Тимошенка, 14б.
Зауважимо, що графік роботи може змінюватись залежно від ситуації. За актуальною інформацією ви можете слідкувати в Telegram каналі «Центр підтримки бахмутян у м. Київ» https://t.me/bakhmut_in_kiev.
Нагадаємо, що у Центрі підтримки бахмутян, також працюють сімейний лікар та педіатр, які надають весь спектр медичних послуг.
Графік роботи:
Понеділок, четвер з 10.00 до 14:00
Фото: Бахмутська міська рада
Читайте також: Хто і на що збирає: контакти бахмутських волонтерів
Додавайтесь в наш Телеграм Бахмут живе тут, отримуйте інформацію про події в Бахмуті та бахмутян в евакуації.
А це наш цікавий і яскравий Інстаграм - підписуйтесь!