Місто-побратим та конференція з відбудови: як у міськраді готуються до деокупації Бахмута

Семаковська Тетяна 13:38, 18 Жовтня 2023
У Варшаві проведуть захід присвячений відновленню України/фотосток

Відновлення та відбудова Бахмута вже стали наріжною темою для місцевих, які хочуть повернутися у місто після деокупації. Стало відомо, що військова адміністрація та представники міської влади беруть проводять перемовини з потенційними інвесторами, закордонними партнерами, та підприємцями щодо питань відбудови міста і надання фінансової та іншої допомоги для відновлення інфраструктури, житлового сектору, інше.

Про це Бахмутська міськрада повідомила у відповідь на запит Бахмут IN. UA.

Відбудова Бахмута

Бахмутська військова адміністрація повідомила, що почала перемовини з потенційними інвесторами, закордонними партнерами та підприємцями, які зацікавлені у відбудові міста.

Також у мерії підтримують спілкування з Салдуським краєм та містом Салдус (Латвія), які є побратимами Бахмуту, паралельно відбувається й налагодження співпраці з європейськими країнами.

14-15 листопада 2023 року делегація представників Бахмутської міської військової адміністрації та міської ради поїде у Варшаву аби взяти участь у другій Міжнародній виставці та конференції REBUILD UKRAINE POWERED BY ENERGY.

У міськраді пояснюють, що захід буде присвячений обговоренню проєктів відновлення, матеріалів, технологій, обладнання та інвестицій, які будуть потрібні для відбудови економіки України, з акцентом на інфраструктуру, промисловість, енергетику та житло.

Наша мета знайти надійних партнерів та представити першочергові кроки та проєкти відбудови міста. Бахмутська міська військова адміністрація робить все задля того, аби у
місто Бахмут та Бахмутську громаду повернулось життя.

Бахмутська ОВА // про плани відновлення міста

Нагадаємо, що раніше Бахмут та Маріуполь у Львові представили виставку «Лабіринти незламних міст». На виставкових матеріалах представлені будівлі та визначні пам’ятки, які були створені ще у дореволюційний період, це понад 100 років тому. 

Читайте також

Бахмут живе тут – підписуйтесь на наш Телеграм та Інстаграм!

Інклюзивне місто або як зробити Бахмут доступним для всіх після відбудови

Повномасштабна війна привнесла в наше життя величезну кількість фізичних та моральних травм. Після перемоги на нас очікує багаторічний процес відновлення. Відбудова Бахмута буде проводитися ледве […]

Як зруйнована набережна Бахмутки може стати громадським простором на прикладі Німеччини

Що таке громадський простір у розумінні громади? Насамперед — це місце, де можуть збиратися містяни, щоб відпочивати, ухвалювати рішення чи зустрічатися з близькими людьми. Зазвичай […]

Бахмутський краєзнавець Ігор Корнацький розповів історію міського прапора та його значення

Сьогодні, 23 серпня, Україна відзначає День Державного Прапора. Наша редакція, користуючись нагодою, зібрала цікаві факти про прапор міста-фортеці. Наприклад, на Бахмутському стязі кожен колір має […]

13:28, 23.08.2023 Микола Ситник