Main menu

Бахмутяни в Києві можуть отримати допомогу у волонтерському центрі «Перший спалах»

313414205 1169120197365437 2796666946728291700 n 7e98eВ центрі «Перший спалах» допомагають переселенцям з усієї України та військовим ЗСУ. Надають одяг, взуття, постіль, та інші необхідні речі. Також, можна отримати консультацію в юридичному напрямку.

Про його роботу нашому медіапорталу розповів один з засновників, волонтер з Бахмута Олексій Восколей.

«У мене з 2015 року в Бахмуті була своя благодійна організація, тому я чітко розумію, що коли людина втратила все, чим ми можемо їй допомогти. Дати речі, взуття, постіль, юридичну допомогу при необхідності», – розказує Олексій.

Для бійців в штабі виготовляють маскувальні сітки, збирають гроші на необхідні прилади, наприклад тепловізори або біноклі. Це все передається в підрозділи.

Мета центру не тільки допомога матеріальними речами, а ще й спілкуванням. Багатьом людям необхідно просто поговорити один з одним, зрозуміти, що ти не один в чужому місті. В штабі проводять майстер-класи та тренінги, як для дітей, так і для дорослих. Ось, наприклад до Всесвітнього дня ґудзика Волонтерський центр запрошує до себе на майстер-клас діток. Відбудеться він у суботу, 12 листопада о 12:00.

«Я повернусь в Бахмут як тільки зможу. Як тільки мені скажуть, що місто встояло й воно звільнено, я моментально повернусь. Бо в мене там моя справа, мої люди та моя Благодійна організація. Будемо давати людям допомогу, яка так їм необхідна», – підсумовує Олексій Восколей.

Волонтерський центр розташовано в місті Київ, біля метро Дарниця, вихід в напрямку Дитячого світу. Біля магазину «Ева». Отримати інформацію можна за номером: 067 764 4888

Фото: Волонтерський центр «Перший Спалах»

Читайте також: «Там мій дім, а додому їхати не страшно»: документаліст Роман Потапенко про будні журналіста на війні

Додавайтесь в наш Телеграм Бахмут живе тут, отримуйте інформацію про події в Бахмуті та бахмутян в евакуації.

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм - підписуйтесь!