Main menu

Чи справляється поліція з мародерством у Бахмуті?

  burglar g7dff4e365 1920 360ffМи дізнались в поліції чи вдається затримувати мародерів. Та чи можливо взагалі, під час  постійних обстрілів, коли навіть рятувальні служби не завжди можуть виїхати на місце пожеж чи завалів, запобігати таким правопорушенням чи спіймати зловмисників.

«Після повномасштабного вторгнення та масового виїзду бахмутян, в поліцію приходили не лише заяви про мародерство. Були випадки, коли мешканці міста самі затримували зловмисників та викликали поліцію. Наразі ситуація ускладнюється тим, що в місті часто пропадає зв'язок і люди не завжди можуть додзвонитися в поліцію. Патрулі поліції, в залежності від ситуації, працюють по Бахмуту - це також профілактика діяльності мародерства», – пояснює інспектор з комунікації Бахмутського районного відділу поліції Павло Дяченко.

Нагадаємо, що з 7 березня 2022 року посилено відповідальність за майнові злочини, вчинені в умовах воєнного стану: передбачається покарання у вигляді реального позбавлення волі на строк від п’яти до восьми років (санкція ч. 4 ст. 185 КК України).

Читайте також: ЗСУ вибили росіян з-під Бахмуту та відбили атаки в Соледарі: зведення за 24 жовтня