Main menu

11 04ef4У зимову пору року, важливо, зберегти свої ноги у теплі та відчувати себе комфортно й затишно. Для цього світові бренди взуття створили спеціальні технології утеплення кросівок та черевик. Саме про них сьогодні ми поговоримо. Розберемо їх основні переваги та недоліки.

Й перше про що хотілось сказати це - утеплювач Thinsulate. Спочатку ця система була впроваджена лише в категорії одяг. Але зі збігом часу дійшла й до взуття. Головною властивістю Thinsulate стала висока теплоізоляція на одиницю товщини. Все тому, що утеплювач складається з суміші дуже тонких поліефірних та поліпропіленових волокон - в 10 разів тонше за людську волосину. Особливою популярністю Thinsulate став користуватися в категорії взуття, шапки, рукавиці, де важливо при невеликій товщині забезпечити гідну теплоізоляцію. І в цій ніші він залишається одним з найбільш популярних й донині. Однак, є й недоліки цієї системи, про які слід згадати. Вони з’явились одразу. Й це досить велика вага на одиницю об'єму й невисока «стисливість». Утеплені їм речі хоч й були тонкими, але теплими, все ж чимало важили й займали багато місця в рюкзаку. Це не дозволило ефективно використовувати Thinsulate в спальних мішках, а також там, де необхідно було отримати максимально теплий й водночас легкий одяг.

Продовжуючи тему утеплених черевиків для походів в осінньо-зимовий період слід згадати таку технологію як PrimaLoft та G-LOFT від австрійської компанії Goldeck Textil GmbH. Легкий, м'який, з високим ступенем теплоізоляції Primaloft почав швидко завойовувати популярність, витісняючи інші утеплювачі з ринку. Спочатку всі утеплювачі бренду групувалися за ознакою технології виготовлення й відповідно кінцевими властивостями, але оскільки для сприйняття це було досить важко, то компанія стала використовувати іншу градацію. Зараз ми розкажемо про неї. Почнемо з insulation (це найбільша категорія, яка містить в себе інноваційні технології утеплення). Далі PrimaLoft Performance Fabrics (матеріали з дуже високим рівнем тактильного комфорту в різних видах діяльності при різних погодних умовах. Волокна матеріалу у два рази тонше кашеміру й оброблені спеціальним водовідштовхувальним покриттям, забезпечуючи сухість, м'якість та паропроникність). PrimaLoft Performance Yarn (трикотаж цієї серії - це запорука підвищеного комфорту та виняткових характеристик трикотажного одягу та аксесуарів). Згадані вище технології можна побачити на прикладі в моделях інтернет-магазину HypeSneakerShoр. Тут представлено безліч варіантів для холодної зими та дощової осені.

Тепер ви точно знаєте, який з утеплювачів краще підійде для Вас та особливостей у Вашій кліматичній зоні. Кожен з них гідний вашої уваги. Якщо ви дійсно хочете відчувати себе комфортно та впевнено, радимо вибирати взуття за наявністю таких утеплювачів.