Що дасть ЗСУ звільнення Курдюмівки під Бахмутом?

Семаковська Тетяна 10:50, 27 Липня 2023

ЗСУ 124ef

Сили оборони України продовжують успішні контратаки на Бахмутському напрямку. ЗСУ просуваються біля Курдюмівки, Кліщіївки та Андріївки. Наразі у росіян продовжує «горіти» південний фланг Бахмута. Потенційне звільнення Курдюмівки відкриває нові можливості для наших воїнів.

Про це повідомляє військовий журналіст Богдан Мірошников.

Яка ситуація в районі Бахмута?

Він зауважив, що біля важливого села Курдюмівка становище окупантів стало зовсім поганим. За його словами, майбутнє звільнення населеного пункту дасть ЗСУ нові можливості для руху на цьому напрямку.

«У районі Курдюмівки орки щось приунили. Їхнє становище там печальне, але вони не відходять. Дуже хочуть здохнути за сталіна та скласти компанію кобзону. Селище має оперативно-тактичну важливість і його потенційне звільнення відкриває нові можливості для наших воїнів. Давайте будемо зберігати спокій та донатити на ЗСУ», — закликав журналіст.

Він додав, що Сили оборони мають успіхи на півдні Бахмута, але поки не контролюють Кліщіївку та Андріївку.

«Кліщіївка ще не наша. Так само як і Андріївка. У першому селищі бої вже давно всередині, у другому — на околицях. Коли їх звільнять — ніхто відразу не повідомить. Прийнамні, відповідальні люди не робитимуть цього. Тому що потрібно ще провести ряд заходів. Це не жарти, це війна. Поважайте хлопців, які там метр за метром вигризають нашу землю», — резюмував Богдан Мірошников.

Мапа південь dbc73Поточна ситуація на фронті в районі Бахмута (південний фланг) за даними DeepStateMapLive. Фото: скріншот

Воїн із Бахмутського напрямку з позивним Передовіч0к повідомив, що ЗСУ мають успіхи на південних околицях Бахмута. За його словами, ситуація на північному фланзі міста наразі спокійніша.

«Йдуть інтенсивні бойові дії за два населенні пункти, Кліщіївку та Андріївку. Вважаю, що поки балакати багато не треба. Скажу лише одне, що кацапи не витримують, нагнали купу народу, а що їм робити? Правильно, дерусіфікацію. Маємо дуже гарні успіхи в просуванні на напрямку.

 

Берхівка — ситуація більш спокійна, хлопці працюють над просуванням, кацапам в Ягідному також є чим зайнятись», — розповів військовослужбовець.

Боєць ЗСУ і автор Telegram-каналу «Бахмутський Демон» додав, що жорсткі бої за Кліщіївку продовжується.

«По Кліщіївці поки жесть. Пі*ари не відійшли, йде битва за метри. Вони по флангах і закинули якісь резерви», — підсумував військовий.

Мапа північ 8a410Поточна ситуація на фронті в районі Бахмута (північний фланг) за даними DeepStateMapLive. Фото: скріншот

Читайте також: 

До слова, втрата Кліщіївки створить серйозні проблеми для усього сектора оборони росіян під Бахмутом.

Нагадаємо, на Бахмутському напрямку ЗСУ продовжують вести наступальні дії північніше та південніше Бахмута. Наші воїни завдають окупантам максимальних втрат. Через велике завантаження та нестачу знеболювальних препаратів лікарні на тимчасово окупованих територіях (ТОТ) не встигають приймати поранених росіян. 

Про загальну ситуацію на Бахмутському напрямку читайте в хроніці подій «Битва за Бахмут».

Фото: Генштаб

Бахмут живе тут! Підписуйтесь на наш телеграм, тут завжди оперативні новини про місто, найсвіжіші фото та відео

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм – підписуйтесь!