Main menu

«вагнер» видихається під Бахмутом, скоро ми скористаємось цією нагодою, - Сирський

сирський 4170f

Агресор намагається за будь-яку ціну взяти Бахмут. Ворог не зважає на втрати ані в живій силі, ані в техніці. Водночас на фронті українські воїни демонструють надлюдську стійкість, мужність та хоробрість.

Відповідну заяву зробив командувач Сухопутних військ, генерал-полковник Олександр Сирський. Він додав, що «вагнерівці» несуть значні втрати в Бахмуті, і ЗСУ зовсім скоро скористаються цією нагодою.

«Основними силами рф на цьому напрямку є представники пвк «вагнер». Не шкодуючи нічого, вони втрачають значні сили та видихаються. Зовсім скоро ми скористаємось цією нагодою, як свого часу робили це під Києвом, Харковом, Балаклією та Куп’янськом», - підкреслив Олександр Сирський.

Генерал-полковник нагадав, що українські воїни демонструють на фронті надлюдську стійкість, мужність та хоробрість під безперервним вогнем артилерії, авіації противника. Зокрема командувач Сухопутних військ відзначив підрозділи 93-ї, 10-ї, 57-ї та 5-ї бригад, котрі зараз боронять нашу Батьківщину на Сході країни. 

Раніше ми писали, що окупанти намагаються просуватися з околиць Бахмута до його центру. Українські військові тримають оборону та стримують штурми ворога.

Фото: Олександр Сирський

Читайте також: Після ліквідації професійної армії у росії не буде ресурсів для наступу в Україні, - військовий експерт

Додавайтесь в наш Телеграм Бахмут живе тут, отримуйте інформацію про події в Бахмуті та бахмутян в евакуації.

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм - підписуйтесь!