російських солдатів будуть швидше визнавати мертвими

Семаковська Тетяна 12:45, 15 Березня 2023

ilyustratyvne foto large 3 30833Вчора, 14 березня, секретар “єдиної росії” андрій турчак заявив, що держдума рф розгляне закон про спрощення юридичного визнання зниклих безвісти російських військових померлими.

Про це повідомляє Інститут вивчення війни.

Відтепер російських солдатів будуть простіше визнавати мертвими, навіть якщо вони просто зникли. Відповідно письмова заява командира зниклого безвісти буде достатнім доказом для оголошення солдата загиблим. 

Законопроект також передбачає скорочення терміну автоматичного визнання військовослужбовця безвісти зниклим з двох років до шести місяців.  Після чого російська сім’я військовослужбовця може звернутися до суду з клопотанням про визнання солдата померлим.

Раніше аналітики інституту повідомляли про прибуття на південь України військ “Вагнера”. Нагадаємо, мер тимчасово окупованого Мелітополя Іван Федоров повідомив, що ПВК “Вагнер” проводить вербування в окупованій Запорізькій області. Мелітопольців хочуть відправляти на штурм Бахмута.

Наразі точно невідомо, чи вербувальна кампанія ПВК «Вагнера» відбувається виключно в інтернеті, чи у Мелітополі є присутність “вагнерівців”.

Фото: росЗМІ

Читайте також: На півночі Бахмута ЗСУ мають значні успіхи, — Маляр

Додавайтесь в наш Телеграм Бахмут живе тут, отримуйте інформацію про події в Бахмуті та бахмутян в евакуації.

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм – підписуйтесь!