Main menu

«Вагнер» вербує мелітопольців для штурму Бахмута

77 main v1647008643 a3910Міський голова Мелітополя Іван Федоров повідомив в ефірі телемарафону «Єдині новини», що ПВК «Вагнер» вербуэ мешканців тимчасово окупованого Мелітополя, щоб посилити штурм Бахмута.

Пригожин вербує місцевих мешканців окупованого Мелітополя. Наприкінці минулого тижня в приватних групах, в соціальних мережах, мелітопольці які залишаються в місті, почали робити розсилку й набирати мешканців в «Вагнер»: 

«Звичайно ніхто не погоджується. Але вони пропонують 200 тисяч рублів на місяць, для тих, хто готовий їхати в Бахмут у складі «Вагнер», – розповідає Іван Федоров.

Ймовірно, пригожину критично не вистачає живої сили. Це сталось, через конфлікт з керівництвом Міноборони рф, через який угруповання більше не має можливості набирати ув’язнених. Тому «Вагнеру» доводиться вербувати громадян рФ та тимчасово окупованих територій. Ми вже розповідали, що вагнерівці оголосили набір найманців серед всіх охочих росіян. 

Також, Генеральний штаб ЗСУ повідомив, що минулого тижня, було відзначено рух у бік Донецької області потяга із плацкартними вагонами для перевезення в’язнів. Один з вагонів - із засудженими жінками. Про це розповідаємо в матеріалі

Фото: Фейсбук

Читайте також: Вагнерівців в Бахмуті використали, як гарматне м’ясо, щоб зберегти звичайну армію рф

Додавайтесь в наш Телеграм Бахмут живе тут, отримуйте інформацію про події в Бахмуті та бахмутян в евакуації.

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм - підписуйтесь!