В Україні презентували “Мапу якісних медіа”: у списку є ЗМІ з Бахмута

Семаковська Тетяна 18:12, 18 Вересня 2023

8 вересня ІМІ та “Детектор медіа” презентували інтерактивну Мапу рекомендованих медіа. У перелік за результатами моніторингу та оцінки, яку проводили медіаексперти, аналітики та юристи Інституту масової інформації та «Детектора медіа», потрапили якісні журналістські проєкти з усіх регіонів України. Загалом було проаналізовано понад 200 українських медіа, включаючи радіо, телеканали та онлайн-медіа.

Редакція «Бахмут. IN. UA» увійшла у перелік якісних медіа України.

Мета цього проєкту – поінформувати громадян України, потенційних донорів та партнерів, про джерела інформації, яким варто довіряти і підтримувати. Нас оцінювали за такими критеріями, як:

  • прозорість;
  • дотримання професійних стандартів;
  • дотримання журналістської етики.

За всіма критеріями «Бахмут. IN. UA» отримав схвальні результати.

Бахмут IN.UA – став прикладом якісної журналістики

Наше медіа у переліку найкращих. Фото: скріншот

Бахмут IN.UA – перше проукраїнське медіа Бахмута, яке почало працювати у 2015 році, та єдине громадське незалежне місцеве медіа. Наше медіа має найбільшу бахмутську аудиторію. Ми представлені на всіх популярних платформах: фейсбук, інстаграм, телеграм, ютубу, тікток та твіттер.

Ми працюємо у межах бахмутської громади, підтримуємо суспільний простір бахмутян, допомагаємо мешканцям міста зберегти свою ідентичність та надаємо доступ до перевіреної інформації. Ми висвітлюємо проблеми та шукаємо рішення, дотримуємось балансу думок, створюємо унікальний контент, комплексні матеріали про мешканців та місто, ділимось корисною інформацією.

Про вплив Бахмут IN.UA на громаду

За останні 3 місяці редакція провели чотири прямі трансляції для жителів міста, три з яких стосувались відновлення Бахмута та компенсацій за зруйноване житло. Учасниками онлайн-конференцій стали провідні фахівці, представники місцевої та центральної влади. Серед них депутатка Олена Шуляк, яка після зустрічі з бахмутянами анонсувала, що парламент вдосконалить механізм компенсації за знищене житло. Гостем наших ефірів стали представники Маріупольської міськради.

Ми лобіюємо права бахмутян на загальнонаціональному рівні та сприяємо обʼєднанню громади.

За нашим клопотанням трьох жителів, які дискредитували себе перед громадою, зокрема й через підтримку рф, позбавили звання “Почесний громадянин міста”.

Де шукати Бахмут IN.UA?

Окрім сайту у нас є соцмережі:

Фото: з відкритих джерел

зображення viber 2023 04 13 20 07 30 093 24734

Громадська організація «Бахмутська Фортеця» у Вільногірську — як активісти вчать дітей робити власні громади кращими

Хто такий депутат міської ради, що він робить, як до нього можна звернутися? Звідки беруться гроші в місцевому бюджеті й куди їх можна витрачати? Та […]

5 1 8f306

Долаємо тривожність, стрес та невпевненість в собі: як громадська організація “Бахмутська Фортеця” допомагає переселенцям

Громадська організація “Бахмутська Фортеця” утворилася на початку 2015 року. Спочатку основним завданням організації було залучення громади до культурного та соціального життя міста. З початком повномасштабного […]

БАХМУТ 85 7e7be

Як Вільногірський психологічний ХАБ покращив життя 300 людей та допоміг переселенцям адаптуватися у громаду

Підлітки йдуть сюди за новими знайомствами та вивченням власних емоцій, пробують себе в ролі вчителів для молодших. Діти ж із задоволенням грають за незвичними і […]