Офіс Відновлення: у якому місті відкрили хаб для розвитку Донеччини

Семаковська Тетяна 15:09, 6 Листопада 2023
Офіс Відновлення та розвитку / Донецька ОВА

У Дніпрі з’явився новий хаб — це Офіс відновлення та розвитку Донецької області. На базі осередку будуть працювати разом бізнес та міжнародні партнери, аби відновити область. 

Про це йдеться у відеосюжеті Донецької ОВА.

Офіс відновлення та розвитку

Новостворена установа — це спеціальний хаб, який обʼєднуватиме владу, громадські організації, бізнес, медіа та міжнародних партнерів України для спільної роботи заради майбутнього відновлення та розвитку Донеччини. 

Також цей осередок стане своєрідним комунікаційним майданчиком для Регіонального офісу міжнародної співпраці та Координаційної ради з питань стабілізації ситуації на деокупованих територіях Донецької області.

Офіс Відновлення, учасники відкриття / Донецька ОВА

Як зазначає в.о начальника Донецької обласної військової адміністрації Ігор Мороз, Донецька обласна адміністрація та інші органи самоврядування працюють в дистанційному режимі, перебуваючи в евакуації. Для того, щоб мати можливість оперативно працювати над розв’язання проблемних питань, був створений Офіс відновлення та розвитку Донецької області.

На відкритті були представники Донецької ОВА, начальники міських військових адміністрацій, а також представники інших країн та міжнародних організацій. Зокрема, посол Швеції в Україні Мартін Оберг та постійний представник ПРООН в Україні Яко Сільє.

Відбудова Бахмута

Нагадаємо, раніше ми писали про те, чи будуть Бахмуту допомагати з відбудовою закордонні донори. Тоді, за словами Бахмутської міськради, влада опрацьовувала варіанти, щоб залучити міжнародні компанії до відбудови міста. Однак через те, що місто потребує повної відбудови, а не окремого району, питання з привернення увагу донорів ще потребує опрацювання.

Днями мер міста звернувся до донорів, які зацікавлені відбудувати Бахмут. Він розказав, що до повномасштабного вторгнення у Бахмуті залучалися інвестиційна політика та донори, громада розвивалася. З містом співпрацювали транснаціональні компанії, зокрема це фірма SINIAT, група КНАУФ, Умвельт тощо.

Однак, каже Рева, війна змінила все. Через російське вторгнення місто зруйноване: знищені об’єкти соціальної сфери, критична та транспортна інфраструктури.

Читайте також:

Бахмут живе тут – підписуйтесь на наш Телеграм та Інстаграм!

Олена Шуляк компенсація

Компенсації за зруйноване житло: Шуляк розповіла про процедуру

Донецька область входить у програму компенсації єВідновлення. Так, станом на сьогодні, мешканцям регіону вже виплатили 159 мільйонів гривень. Про це повідомила Олена Шуляк, очільниця партії […]

Оформлення документів 73b87

Адвокатеса пояснила, як бахмутянам оформити факт пошкодженого або зруйнованого житла

Минулої середи відбулася онлайн-зустріч бахмутян та представників міської ради з народною депутаткою Оленою Шуляк, яка є однією з ініціаторів законопроєкту №7198 про компенсацію за пошкодження […]

13:59, 06.08.2023 Микола Ситник
Консультації для громадян

Парламент вдосконалить механізм компенсації за знищене житло

В Україні за допомогою публічних консультацій планують покращити програму компенсацій за пошкоджене та знищене внаслідок збройної агресії росії майно. Серія таких публічних заходів відбудеться у […]

12:22, 14.09.2023 Микола Ситник