Мер міста звернувся до донорів, які зацікавлені відбудувати Бахмут

Семаковська Тетяна 14:30, 4 Листопада 2023
Олексій Рева / скриншот

14-15 листопада 2023 року делегація представників Бахмутської міської військової адміністрації та міської ради поїде у Варшаву, аби взяти участь у другій Міжнародній виставці та конференції REBUILD UKRAINE POWERED BY ENERGY. Мер міста Олексій Рева записав звернення до потенційних донорів.

Відео зі зверненням мера Бахмута опублікував канал ReBuild Ukraine.

Конференція та звернення мера

14-15 листопада у Варшаві відбудеться конференція, яка буде присвячена відбудові України. На зустріч запрошена делегація представників Бахмутської міської військової адміністрації та міської ради.

У міськраді пояснюють, що захід буде присвячений обговоренню проєктів відновлення, матеріалів, технологій, обладнання та інвестицій, які будуть потрібні для відбудови економіки України, з акцентом на інфраструктуру, промисловість, енергетику та житло.

Мер міста напередодні заходу звернувся до потенційних донорів, які зацікавлені у відбудові Бахмута.

Наше невелике місто Бахмут сьогодні знають напевно у всьому світі. Його знають, як українську фортецю, яка стала символом незламності та мужності українських військових. Свого часу, місто було першим адміністративним центром Донецької області. Як один із найстаріших куточків Донецького краю, Бахмут по праву увійшов до Ліги історичних міст України.

Олексій Рева // мер міста

Мер розказав, що до повномасштабного вторгнення у Бахмуті залучалися інвестиційна політика та донори, громада розвивалася. З містом співпрацювали транснаціональні компанії, зокрема це фірма SINIAT, група КНАУФ, Умвельт тощо.

Однак, каже Рева, війна змінила все. Через російське вторгнення місто зруйноване: знищені об’єкти соціальної сфери, критична та транспортна інфраструктури.

За словами очільника міста, ситуаційно зараз не можна порівняти Бахмут із іншими зруйнованими громадами країни, оскільки масштаби руйнувань та пошкоджень складають майже 100%. Крім того, на території Бахмута тривають важкі бої.

Розуміючи дані реалії, ми не втрачаємо час. Нами розроблені першочергові кроки по відновленню території, які ми плануємо представити нашим партнерам та друзям. Ми потребуємо допомоги та розраховуємо на вашу підтримку з наших проєктів з відбудови міста Бахмут та селищ громади. Вони мотивуватимуть людей обирати життя та повертатися на звільнені території.

Очільник міста // про відбудову

У підсумку, очільник міста звернувся до донорів та інвесторів, та запросив їх до співпраці у конференції REBUILD UKRAINE POWERED BY ENERGY.

Читайте також:

Бахмут живе тут – підписуйтесь на наш Телеграм та Інстаграм!

Як зруйнована набережна Бахмутки може стати громадським простором на прикладі Німеччини

Що таке громадський простір у розумінні громади? Насамперед — це місце, де можуть збиратися містяни, щоб відпочивати, ухвалювати рішення чи зустрічатися з близькими людьми. Зазвичай […]

Бахмут. Минуле й сьогодення: як бахмутян вчать любити та розрізняти урбаністику 

Зараз Бахмут відомий багатьом у світі. На жаль, передумови такої відомості трагічні не тільки для містян, а й для всієї України. Багато людей бачили страшні […]

Палац Культури в Бахмуті

Відбудова Бахмута не в Бахмуті: чи можливо це?

Територія Бахмута зруйнована, тут не працює жоден об’єкт критичної інфраструктури, крім того, сама територія міста потенційно є замінованою. На розмінування тільки міської території закладають приблизно […]