Бальні танці: бахмутянка запрошує дітей на тренування в Одесі

Семаковська Тетяна 11:08, 25 Жовтня 2023
Ілюстрація Бахмут IN.UA 

Бахмутянка Аліна Бідова з 12 років почала займатися бальною хореографією. Дівчина зауважує, що цей вік вважають вже пізнім для танців, але героїні вдалося домогтися гарних результатів. Зараз Аліна викладає танці для діток в Одесі.

Редакція Бахмут IN.UA поспілкувалася з дівчиною, розпитали про те, як проходять тренування і скільки коштують.

Тренування у Бахмуті

Аліна Бідова народилася та виросла у Бахмуті. У 12 років дівчинка прийшла з подругою на танці, а згодом так захопилася ними, що вирішила присвятити цьому життя. У 17 років вона вже допомагала тренеру працювати з меншими вихованцями.

Побачивши, що Аліна добре лагодить з дітками, наставник запропонував їй працювати разом. Так почався шлях бахмутянки до професійного тренерства. За два місяці до повномасштабного вторгнення дівчина влаштувалась працювати у бахмутську школу, сформувала групу для навчання. Втім, плани довелося змінити.

Евакуація. Дніпро-Одеса

Я недовго працювала. Війна не дала мені цього зробити. У кінці квітня 2022 року я вже евакуювалася до Дніпра, але танцями там не займалася. Не було ні сил, ні фінансової можливості.

Аліна Дубова // тренерка з бальних танців

У Дніпрі героїня швидко опанувала нову сферу — почала займатися нарощуванням вій, послуги надавала близько 5 місяців. Однак місто Дніпро не стало для героїні тимчасовим домом, вона вирішила шукати його далі. Дівчина переїхала в Одесу з коханим, тут вона відчула себе на своєму місці й вирішила відновити заняття танцями.

Спершу Аліна шукала можливість працювати у студії, але такий досвід виявився гірким, тож тренерка знайшла приміщення для оренди у Малиновському районі Одеси, зараз його перейменовано в Хаджибейський.

Як відбуваються заняття й скільки коштують?

Аліна Бідова займається з дітками від 5 до 12 років, як у груповому форматі, так й індивідуально. Заняття двічі на тиждень, тривають годину. Місяць уроків з професійною тренеркою коштує 900 гривень, але якщо з дитиною потрібно працювати персонально, то вартість одного заняття складе 300 гривень.

Бальна хореографія підходить для всіх діток, запевняє тренерка, незалежно від гендеру. Батьки часто хвилюються, що такий вид спорту не рекомендований малюкам з викривленням стопи, або клишоногістю.

Однак це не так, каже тренерка. Вона пояснює, що саме завдяки танцям можна виправити подібний дефект. Крім того, саме хореографія чудово підходить для сором’язливих хлопчиків чи дівчаток, вона допомагає дитині впевненіше себе почувати й менше звертати увагу на думку оточення.

Я особливу увагу приділяю діткам, у яких помічаю клишоногість. Ми з підопічними робимо акцент на стопи, розминаємо їх, тримаємо у тонусі. Батьки можуть не хвилюватися за це,

каже тренерка з бальної хореографії // про роботу з клишоногістю

Розклад занять та телефон для запису

Тренерка має вільні години для занять у середу з 16:00 до 17:00, а також у суботу з 14:00 до 15:00.

Щоб записати дитину на бальну хореографію дзвоніть за телефоном: +380 663 850 388, або пишіть у дірект Аліні Бідовій.

Читайте також:

Бахмут живе тут – підписуйтесь на наш Телеграм та Інстаграм!

Як лікують епілепсію закордоном

Проблеми українських біженців з епілепсією в Румунії

На епілепсію страждають приблизно 65 мільйонів людей у всьому світі. За оцінками лікарів, на кожні 100 здорових людей припадає принаймні одна людина з епілепсією. Ми […]

День Студента думки молоді

Про що думають українські студенти: редакція поспілкувалася з молоддю

Щорічно 17 листопада відзначають День студента. Зараз саме українська молодь стає рушійною силою для змін в країні. Тож редакція вирішила дізнатися у студентів про те, […]

Марія Макарович

З Бахмута до Азії: бахмутянка розповіла, чому в Тайвані беруть приклад з українців

Тайвань — це країна у Східній Азії за багато тисяч кілометрів від України. Попри таку відстань, там добре знають про Україну та слідкують за подіями, […]

Олександра артилеристка

“Мій робочий інструмент — міномет 120”: артилеристка, яка обороняє Донеччину розповіла про свою роботу

3 листопада в Україні відзначають свято ракетних військ та артилерії. Саме вогнева підтримка наземних військ є визначальною на полі бою. Хто такі артилеристи, та з […]

Бахмутяни закордоном

Прихисток та безпека дітей: за що бахмутяни вдячні країнам ЄС

1 листопада відзначають день народження Європейського Союзу. Через повномасштабне вторгнення мільйони українців були змушені евакуюватися до країн Європи. Бахмутяни також знайшли тимчасовий дім закордоном. У […]