Бахмутянка допомогла організувати дітям свято в евакуації

Семаковська Тетяна 15:49, 22 Грудня 2023
Бахмутянка допомагає дітям / Фейсбук

Бахмутська вчителька Яна Баришева зараз живе в евакуації на Дніпропетровщині, у селищі Софіївка. Тут жінка організувала центр допомоги бахмутянам. Нещодавно пані Яна відвідала сусідні села, аби роздати дітям солодкі подарунки до свят.

Редакція розпитала бахмутянку про її волонтерську допомогу.

Допомога дітям

Благодійний Фонд “Світло Добра К” опублікував на своїй сторінці у соцмережі фото з бахмутянкою Яною Баришевою. Жінка допомогла роздати діткам у селах на Дніпропетровщині святкові ласощі. Гроші на цукерки виділили іноземні благодійники. Бахмутянка сама формувала солодкі набори, купляла цукерки для малечі. Загалом вдалося зробити 40 пакунків.

Завдяки новим друзям та підтримці інших держав, наш фонд отримав фінансову допомогу, і ми змогли закупити новорічні подарунки для дітей, які перебувають в смт Софіївка та у віддалених населених пунктах громади: с. Запорізьке, с. Любимівка,

допис БФ // про допомогу дітям

Яна Баришева з дітками / Фейсбук

Роздавати солодощі пані Яна приїхала у село Запорізьке та Любимівку. Щоб організувати видачу, жінка зв’язалася із місцевими старостами. Всі дітки, які отримали подарунки, були задоволені, каже бахмутянка. Крім подарунків, вони також отримали гарний настрій. Ближче до Нового Року волонтерка також планує зробити ще одну поїздку, аби подарувати малюкам свято.

Читайте також:

Бахмут живе тут – підписуйтесь на наш Телеграм та Інстаграм!

Хто допомагає біженцям закордоном: корисні контакти для українців

Семаковська Тетяна 13:00, 13 Липня 2024
Підтримка українців закордоном / фото з відкритих джерел

Допомога для українців закордоном 2024 спрямована на тих осіб, які перебувають у вразливому стані чи потребують особливої уваги. Організації, які допомагають біженцям отримати юридичну та психологічну допомогу продовжують працювати практично по всій Європі.

Редакція зібрала корисні контакти для українців закордоном.

Допомога українським біженцям 2024

Біженці з України перебувають у різних країнах Європи та потребують особливої підтримки, щоб допомогти людям з юридичних, житлових, освітніх чи робочих питань, в країнах ЄС працюють організації, куди можуть звернутися біженці.

Гаряча лінія для біженців від Представництва ЄС в Україні

Якщо у вас є питання щодо умов в’їзду та подорожі до ЄС, доступу до прав та можливостей, таких як освіта, робота чи охорона здоров’я, то ви можете зателефонувати на гарячу лінію від Представництва ЄС в Україні. Якщо ви перебуваєте в межах ЄС, телефонуйте за номером 008 (00) 67 89 1011, а якщо ви перебуваєте поза межами ЄС, телефонуйте на номер 32 (22) 9996 96.

Благодійний фонд “Право на захист

БФ “Право на захист” / фото ілюстративне

Благодійний Фонд “Право на захист” надає безоплатну фахову підтримку, зокрема, психологічну та юридичну допомогу в Польщі. Для запису на консультацію потрібно заповнити форму за посиланням. В ній треба вказати:

 • пошту;
 • статус заповнювача анкети (приватна особа, організація, або Внутрішнє перенаправлення БФ);
 • зустріч в онлайн чи офлайн форматі;
 • ім’я;
 • контактну інформацію (номер телефону);
 • з якої теми потрібна консультація психолога.

Польський офіс у місті Варшава працює з понеділка по п’ятницю, з 10:00 до 16:00. Про адресу офісу, в якому проводитимуть офлайн-зустрічі, зареєстрованим учасникам повідомлять додатково.

United for Ukraine

Знайти тимчасове житло закордоном чи знайти роботу закордоном допоможе організація United for Ukraine. Вона надає різноманітний спектр послуг щодо вимушеної імміграції, а також консультує біженців з питань фінансової підтримки. Для того, щоб скористатися послугою, перейдіть за посиланням та оберіть потрібну сферу допомоги.

Крім правничих питань United for Ukraine організувала спільноту українців закордоном, щоб люди могли спілкуватися та підтримувати один одного.

Консульства України закордоном

консульство України
Консульство України у Вроцлаві / фото з відкритих джерел

Україна станом на 2018 рік налічувала понад 80 своїх консульств закордоном. Якщо ви опинилися у важкій ситуації: втратили документи, залишилися без коштів на існування у чужій країні, опинилися у небезпеці, ви можете звернутися до посольства України закордоном. Знайти адресу консульства можна за посиланням.

Читайте також:

Бахмут живе тут – підписуйтесь на наш Телеграм та Інстаграм!

Допомога ВПО у Черкасах: де знайти мешканцям Торецька

Семаковська Тетяна 12:00, 13 Липня 2024
У хабі Торецька можна отримати медичні послуги / фото Торецька МВА

У місті Черкаси працює соціально-психологічний хаб Торецької громади “З Торецьком у серці”. Отримати допомогу тут можуть переселенці з Донецької області.

Про це повідомляє Торецька МВА.

Допомога ВПО у Черкасах

Для переселенців з Донеччини у Черкасах працює Соціально-психологічний хаб Торецької громади за адресою вулиця Добровольського, 20. Тут вам можуть надати такі послуги:

 • юридична допомога;
 • допомога в користуванні застосунком Дія для осіб старшого віку;
 • психологічно-медичне консультування;
 • медичне скерування;
 • гуманітарна допомога;
 • культурно-мистецькі заходи;
 • майстер – класи;
 • заходи для дітей;
 • арт-терапія.

Хаб працює з понеділка по п’ятницю з 8.00 до 16.00. Для довідок звертайтесь за телефоном: +380 95 138 1464

Читайте також:

Бахмут живе тут – підписуйтесь на наш Телеграм та Інстаграм!

Пральня для пільгових осіб

Безплатна пральня: хто може скористатися послугою та де

Центри “ЯМаріуполь” працюють по всій Україні. Тут можна отримати різнопланову допомогу: юридичну, психологічну, а також скористатися побутовими послугами. Зокрема, безплатною пральною, яка доступна для пільгових […]

Допомога

“100 гривень — ціна життя”: бахмутянка про грілки, які рятують військових

Нещодавно волонтери громадської організації “Бахмут Український” закупили для Сил оборони 1000 пар хімічних грілок для ніг. Наразі наші захисники мають потребу в більшій кількості грілок, […]

12:59, 13.12.2023 Микола Ситник

“Реакції не було, люди були просто беземоційні”, — 19 річний волонтер розповів про свої поїздки в Бахмут

“Найстрашніша картина, яку я бачив, була саме в Бахмуті” — так каже волонтер Максим, який приїжджав сюди з гуманітарною допомогою для мешканців. Історією своїх поїздок […]