Бахмутський Artwinery відкриє власні потужності на Черкащині

Семаковська Тетяна 16:22, 21 Серпня 2023
Вино Артвайнері

Найбільше у Східній Європі та єдине в Україні підприємство Artwinery, де ігристі вина створюються за класичними методами Шампенуа, відкриє власні виробничі потужності на Черкащині, а всі охочі зможуть придбати врятовану з Бахмутського заводу продукцію.

Про це в коментарі редакції повідомила Олександра Чередніченко, маркетинговий директор Artwinery.

Відкриття виробництва у Черкаській області

Про відкриття власних потужностей Artwinery стало відомо нещодавно, журналісти Бахмут.IN.UA очікували офіційного підтвердження від підприємства.

Працюємо над тим, щоб перші партії витриманого класичного ігристого вина були відправлені в Америку. Незабаром розпочнемо виробництво і для українського споживача

Олександра Чередніченко // маркетинговий директор Artwinery

Що передувало?

Нагадаємо, що до війни на підприємстві працювало близько 500 осіб, через вторгнення працівників евакували до безпечного місця. Через те, що було призупинене виробництво у Бахмуті, кількість співробітників зменшилася, зараз підприємство працює у скороченому складі, але керівництво сподівається незабаром розширити колектив. Подбали також й про продукцію заводу, частину вдалося вивезти.

Стосовно виробництва, як і раніше Artwinery використовує сировину з винограду, вирощеного на Півдні України. Це переважно, Миколаївська та Одеська області. До слова, виготовлення продукції відбувалося й зараз проходить саме на Одеських потужностях.

Фото: з відкритих джерел

Бахмут живе тут! Підписуйтесьна наш телеграм, тут завжди оперативні новини про місто, найсвіжіші фото та відео

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм– підписуйтесь!

У Тайвані збудували сучасний житловий комплекс навколо міської ферми

Валентина Твердохліб 12:05, 13 Жовтня 2024
Житловий комплекс навколо ферми і екоставка / фото Dezeen

У Тайвані звели сучасний житловий комплекс з міською фермою, екоставком та зоною поводження з відходами. Це перший житловий проєкт у Тайвані, розроблений навколо ідеї циклічної економіки.

Про це повідомляє видання Dezeen.

Житловий комплекс з фермою і ставком

Житловий комплекс Taisugar Circular Village надає 351 орендований будинок навколо міської ферми, екоставка та зони поводження з відходами, що дозволяє задовольняти всі основні потреби мешканців.

“Це перетворює мешканців на невід’ємну частину спільної місцевої екосистеми, сприяючи відновленню зв’язку між людьми та природою, а також споживанням із виробництвом”, — зазначають архітектори.

Житловий комплекс Taisugar Circular Village / фото Dezeen

Апартаменти розташовані в трьох L-подібних будівлях, кожна з яких складається з двох окремих блоків, з’єднаних зовнішніми мостами.

Поруч із входом до ЖК є додаткова будівля, яка забезпечує різні зручності для мешканців. Там працюють пральня, тренажерний зал, бібліотека, магазин інструментів і кафе. А в центрі комплексу є загальна кухня, де люди можуть готувати їжу з продуктів міської ферми.

Центр житлового комплексу / фото Dezeen

Будинки житлового комплексу були збудовані із збірних модулів для мінімізації відходів. Після завершення терміну служби комплексу їх можна буде повторно використати. Кожному елементу конструкції присвоїли унікальний ідентифікатор, щоб можна було відстежувати повторне використання матеріалів у майбутньому.

Читайте також:

Бахмут живе тут – підписуйтесь на наш Телеграм та Інстаграм!

У Фінляндії звели чотириповерхову будівлю із дерева: деталі експериментального проєкту

Дмитро Скопіч Скопіч Дмитро 10:00, 6 Жовтня 2024
Центральний зал / фото Kalle Kouhia 

Архітектурна студія Anttinen Oiva Architects звела чотириповерхову будівлю із дерева в місті Гельсінкі, що у Фінляндії. Загальна площа об’єкта сягає 16 400 квадратних метрів.

Про це повідомляють в Dezeen.

Унікальна будівля із дерева Європі

Головна ідея будівлі із дерева в Гельсінках — мінімізація впливу на клімат й використання лише тих матеріалів, які здатні відновлюватися з плином часу. Загалом спеціалісти з Anttinen Oiva Architects використали приблизно 7600 кубічних метрів ялини та ясена.

Ззовні будівля включає зовнішній шар зі скла, натурального каменю і білих металевих ламелей поверх дерев’яної конструкції. Це дозволяє викликати ефект зміни зовнішнього вигляду будинку в різний час доби та з різним освітленням. 

Стеля в центральному залі / фото Kalle Kouhia 

В самій будівлі розмістилися офіси, готель та навіть ресторан фінської мережі Harbore. В центральному залі взагалі вдалося розмістити дизайнерську рейкову стелю, що перемежовується з великими вікнами. Загалом дизайн внутрішньої частини комплексу  розробили в мінімалістичному дерев’яному стилі. 

Місце для роботи / фото Kalle Kouhia 
Коридори в середені будівлі / фото Kalle Kouhia 
Сад на дасі будівлі / фото Kalle Kouhia 

Будівля із дерева також має внутрішній дворик зі справжнім березовим парком, що стає ідеальною локацією для прогулянок. Вже на даху розмістили сад, у центрі якого знаходиться бар із панорамним видом на узбережжя і міський пейзаж.

Читайте також:

Бахмут живе тут – підписуйтесь на наш Телеграм та Інстаграм!

Дмитро Перов, Григорій Соколовський

“Ми кажемо, що Бахмуту 460 років, а чим це довести? Нема будівель, немає нічого”: чому потрібно відбудувати історичне обличчя міста

Нещодавно ЮНЕСКО випустила звіт, в якому зафіксували руйнацію або знищення 274 культурних об’єктів в Україні протягом повномасштабного вторгнення. Найбільше таких об’єктів було в Донецькій області, […]

шампань головна 51f2d

Окупанти знов хизуються тим, що захопили Артвайнері

Окупанти стверджують, що взяли під контроль частину заводу шампанських вин у Бахмуті, розстріляли десятки українських військових та захопили в полон ще кілька людей. Що про […]

267023646 219378857027029 299353005545883276 n df417

Хто і що намалював у печерах «Артвайнері»? (Відео)

Малюнки тварин і фігури людей у стилі стародавнього живопису створили художники і волонтери проєкту «Тонка Червона Лінія» у гіпсових штольнях заводу «Артвайнері». Митці продовжують свої […]

120184156 443155909992984 2450135410863668416 n 55458

«Завод на дереве»: Как одна бахмутская династия вносит свою магию в работу «Артвайнери»

Любители игристого вина, скорее всего, даже не задумываются, что одной из основ производства праздничного напитка может быть дерево. Цеха крупнейшего в Восточной Европе производителя игристых вин […]

Завод прохідна 6cc1a

Бахмутський Цветмет в евакуації: що стало з підприємством?

Щорічно у третю неділю липня в Україні відзначають День працівників металургійної та гірничодобувної промисловості. Для бахмутян це свято було особливим, адже у місті діяло провідне […]