Main menu

Через конфлікти пригожина з Міноборони рф вагнерівці несуть вдвічі більші втрати

Screenshot 466 70fadРосійське військове командування припинило доступ пригожина до артилерійських снарядів і важкого озброєння, надаючи пріоритет російські армії, а не найманцям ПВК.

Такі дані наводить Інститут вивчення війни.

пригожин заявив 20 лютого, що російське військове командування припинило постачання артилерійських снарядів Вагнеру через конфлікти з МО рф. За словами пригожина, Вагнеру не вистачає снарядів. В цей час керівництво рф вводить нові обмеження на закупівлю боєприпасів для нього. 

пригожин заявив, що найманці Вагнера зазнають вдвічі більших втрат, оскільки не можуть придушити вогонь української артилерії. пригожин також зазначив, що Вагнер отримував деяку зброю від неназваних генералів і офіцерів, які порушували військовий кодекс, щоб допомогти йому. 

Відомо також, що МО рф позбавило пригожина можливості вербувати полонених і тренуватися на окремих полігонах, що належать Збройним силам росії. Керівник ПВК вимагав від російського військового керівництва відступити від своїх принципів і врятувати військовослужбовців Вагнера, надавши їм снаряди. 

Втім, малоймовірно, що Вагнер діє на Бахмутському напрямку повністю без артилерійської підтримки. Швидше за все, Вагнер отримує артилерійську підтримку від регулярних російських військ. Звернення пригожина вказує на те, що Вагнер залежить від надання важкого озброєння і боєприпасів з боку МО рф, а також підтверджує, що "Вагнер" — це не єдине російське угруповання, яке діє в околицях Бахмута.

Фото: dumskaya

Читайте також: Окупанти звітують про захоплення Парасковіївки

Додавайтесь в наш Телеграм Бахмут живе тут, отримуйте інформацію про події в Бахмуті та бахмутян в евакуації.

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм - підписуйтесь!