Main menu

За тиждень росіяни зруйнували в Бахмуті понад 100 будинків

Руйнування 4 01d2c

З початку повномасштабного вторгнення в Україну росіяни зруйнували та пошкодили на території Бахмутської міської територіальної громади 4926 житлових будинків.

Про це повідомляє Бахмутська міська рада.

Так, станом на 4 квітня 2023 року пошкоджень зазнали 517 багатоквартирних (або 76,7%) та 4409 приватних (або 28%) будинків. Нагадаємо, станом на 28 березня окупанти пошкодили 497 багатоквартирних та 4325 приватних будинків. Відповідно за тиждень росіяни зруйнували близько 20 багатоповерхівок та 84 приватних будинки. Зазначимо, дані щодо пошкоджень є приблизними. Встановити точну кількість руйнувань в Бахмутській громаді наразі неможливо.

Нагадаємо, станом на початок березня 2023 року, по Бахмутській міській територіальній громаді пошкоджено або зруйновано 4847 об’єктів. Серед них 417 багатоповерхівок, це 61,9% від загальної кількості. Пошкоджено понад чотири тисячі приватних будинків та 428 об’єктів інфраструктури — мова йде про школи, дитячі садочки, лікарні. Тенденція показує, що окупанти продовжують руйнувати Бахмут та його околиці.

Раніше ми писали, що росіяни зруйнували та пошкодили на Донеччині 64 спортивні споруди. Загальна сума збитків в спортивній інфраструктурі області від російської агресії оцінюється попередньо більше ніж в 3,5 млрд гривень.

Фото: Instagram Libkos

Читайте також: Чи можливо відбудувати Бахмут після перемоги?

Додавайтесь в наш Телеграм Бахмут живе тут, отримуйте інформацію про події в Бахмуті та бахмутян в евакуації.

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм - підписуйтесь!