Main menu

росіяни зруйнували понад 60 спортивних споруд на Донеччині

IMG 3396 820x360 820x360 3997dЗ початку повномасштабного вторгнення в Україну росіяни зруйнували та пошкодили на Донеччині 64 спортивні споруди, а загальна сума збитків в спортивній інфраструктурі області від російської агресії оцінюється попередньо більше ніж в 3,5 млрд гривень.

Таку статистику навів на брифінгу начальник управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації Володимир Мицик.

Зазнали пошкодження 64 спортивні споруди, розташовані у Авдіївці, Бахмуті. Волновасі, Вугледарі, Дружківці. Костянтинівці, Краматорську, Красногорівці, Лимані, Маріуполі, Мирнограді, Покровську та інших містах.

Серед них 12 стадіонів, три плавбасейни, дві льодових арени, два легкоатлетичних манежі, 16 спорткомплексів, 11 спортивних споруд ДЮСШ та інші об`єкти. Загалом, станом на 1 січня 2023 року в області налічувалось 2537 спортивних споруд різних категорій. Це на 1215 менше у порівнянні з минулим роком (більшість таких споруд зараз знаходиться на тимчасово окупованих територіях, а левова частка - 797 з 1215 - у Маріуполі).

Фото: Донецька ОВА

Читайте також: Бахмутські сумоїсти здобули нагороди Чемпіонату України

Додавайтесь в наш Телеграм Бахмут живе тут, отримуйте інформацію про події в Бахмуті та бахмутян в евакуації.

А це наш цікавий і яскравий Інстаграм - підписуйтесь!